Duo CACIB Brno - 3. 2. 2018

Australská kelpie, rozhodčí Claus-Peter Fricke, D

Kat.číslo Kruh Třída Jméno Chov. stanice Majitel Výsledek
2 6 třída mladých CREATIVE CICERO Kimbilio Pomykalová Kateřina Výborný1, CAJC, BOJ
3 6 třída pracovní ACROSS THE STARS of Schmikes Yard Grymová Monika Výborný1, CAC, CACIB, BOS
4 6 mezitřída Brown Baireen Kimbilio Chalupová Milena Výborný1, CAC, CACIB, BOB

Welsh corgi cardigan, rozhodčí Claus-Peter Fricke, D

Kat.číslo Kruh Třída Jméno Chov. stanice Majitel Výsledek
562 6 třída dorostu Apollon Tailorscardi Evans Hana Velmi nadějný1
563 6 mezitřída CHRIS TEAM DREAM Coedwig's Michalski Krzysztof Výborný1, CAC, RCACIB
564 6 třída otevřená EL DORADO Gaucho Pol Anna Výborný1, CAC
565 6 třída šampionů Alistair Arrowhead Kiss & Corgi Dariusz Głowacki Dariusz Výborný1, CAC, CACIB, BOB
566 6 třída šampionů Verner Herzog Ingermanlandija Kartashova E.V. Výborný2, RCAC
567 6 třída šampionů Z JURAJSKIEGO ZAMKU VAGABOND SUN Vapalo-Aro Mari Výborný3
568 6 třída mladých Azure Belle Welsh Magic Neudeková Dita Výborný3
569 6 třída mladých GLORIOUS PROMISE Astersland Pol Anna Výborný1, CAJC, BOJ
570 6 třída mladých Pola Gaucho Kozáková Pavlína Výborný2
571 6 mezitřída Hiper Bola Chris Team Geislerová Martina Velmi dobrý1
572 6 mezitřída Omerta Gaucho Ring Beata Velmi dobrý2
573 6 třída otevřená ADEL aus Botenwald Kozáková Pavlína Výborný1, CAC, RCACIB
574 6 třída otevřená Legendary Big Star Mouse Gaucho Ring Beata Výborný2, RCAC
575 6 třída šampionů LADY RZEPA Chris Team Michalski Krzysztof Výborný1, CAC, CACIB, BOS

Welsh corgi pembroke, rozhodčí Claus-Peter Fricke, D

Kat.číslo Kruh Třída Jméno Chov. stanice Majitel Výsledek
576 6 třída štěňat Moonlight Walker Pemslife Halíř Václav Velmi nadějný1
577 6 třída mladých Iivo Bugi Vugi Ambrozová Věra Výborný1, CAJC
578 6 mezitřída AKIM Všechlapská tůně Kvízová Vladimíra Velmi dobrý4
579 6 mezitřída Arny Corgiira Moravia Krejčová Lucie Výborný3
580 6 mezitřída Right Hunter All Dreams About Gaucho Dariusz Głowacki Dariusz Výborný2, RCAC
581 6 mezitřída Skotchvud Gengalf Rozhe S. Mirovitskaya E. Androsik Výborný1, CAC, RCACIB
582 6 třída otevřená ALVIN Všechlapská tůně Kvízová Vladimíra Výborný3
583 6 třída otevřená Atom Dream of youth Sedláková Helena Výborný1, CAC
584 6 třída otevřená Charm Bugi Vugi Konopka Aneta Výborný2, RCAC
585 6 třída šampionů Baron Urban corgis Rumpel Matej Výborný4
586 6 třída šampionů Clark Yasmin Quessant Zvonař Antonín Výborný1, CAC, CACIB, BOB
587 6 třída šampionů Skotchvud Hammer S. Mirovitskaya E. Androsik Výborný2, RCAC
588 6 třída šampionů YAHOO GOTTA FILING MISTYCOR Platonova Irina Výborný3
589 6 třída veteránů Yan Higu Annwn´s Procházková Eva Výborný1
590 6 třída dorostu Bergie Corgiira Moravia Višinka a Račanská Jiří a Ilona Velmi nadějný2
591 6 třída dorostu Bernadette Corgiira Moravia Chvátal Aleš Absence
592 6 třída dorostu Gessi King Pet Koňák Jaromír Velmi nadějný
593 6 třída mladých Always On The Wall Lionsace Kubíčková Miroslava Velmi dobrý3
594 6 třída mladých Land of the Rose Maxbord Maryška Jan Velmi dobrý2
595 6 třída mladých MILADY MONIQUE Higu Daněk Martin Výborný1, CAJC, BOJ
596 6 třída mladých NEW RISING STAR FAIRY FOX Bártová Kristina Velmi dobrý4
597 6 třída otevřená AGNES Forever Leo Kubíčková Miroslava Výborný4
598 6 třída otevřená ANETTE DANIEL (N/B) BAGRYANAY OSEN Platonova Irina Výborný1, CAC, RCACIB
599 6 třída otevřená FOXY UNIQUA 17th Meridian Bankovich Andrej Výborný2, RCAC
600 6 třída otevřená GUINEVERE Bugi Vugi Kvízová Vladimíra Výborný3
601 6 třída otevřená LEGACY OF LOVE Kinberger´s Kubíčková Miroslava Velmi dobrý
602 6 třída šampionů COCO YASMINA QUESSANT Maryška Jan Výborný1, CAC, CACIB, BOS
603 6 třída šampionů DAFI CORGIIRAMORAVIA 17 th Meridian Višinka a Račanská Jiří a Ilona Výborný2, RCAC
604 6 třída veteránů Vina Firecatcher Holková Irena Výborný1, BOV

uživatelský obsah - vždy jako první článek!!!

---odkaz na všechny novinky---

---obrázky v záhlaví---

Aktuality