Hanácká národní výstava psů - 13. 1. 2018 - Brno

Australská kelpie, rozhodčí MVDr. František Šimek

Kat.číslo Kruh Třída Jméno Chov. stanice Majitel Výsledek
1 21 třída mladých CREATIVE CICERO Kimbilio Pomykalová Kateřina Výborný1
2 21 třída vítězů CHILLI BLACK Mount Mckinkey Obžerová Jana Výborný1, CAC, NV, BOB
3 21 třída dorostu Iconic Black Mount Mckinkey Nováková Valentýna Velmi nadějný1
4 21 třída mladých Carpe Diem Rebell Represent Vašíčková Šárka Velmi dobrý1
5 21 třída mladých Creative Cookee Kimbilio Homolková Eva Velmi dobrý2
6 21 mezitřída Brown Baireen Kimbilio Chalupová Milena Výborný1, CAC, NV, BOS


Welsh corgi cardigan, rozhodčí Peter F. Berchtold, A

Kat.číslo Kruh Třída Jméno Chov. stanice Majitel Výsledek
397 19 třída dorostu Apollon Tailorscardi Evans Hana Velmi nadějný1
398 19 třída pracovní Frodo z Irexu Kořená Emilie Výborný1, CAC, NV, BOS
399 19 třída štěňat Aini Damia of Valley of Respite Beyerová Vladimíra Velmi nadějný1
400 19 třída mladých Azure Belle Welsh Magic Neudeková Dita Výborný2
401 19 třída mladých Pola Gaucho Kozáková Pavlína Výborný1, CAJC, BOJ
402 19 mezitřída KELLEY Corlan Gi Sommer Václav Výborný1, CAC
403 19 třída otevřená ADEL aus Botenwald Kozáková Pavlína Výborný1, CAC, NV, BOB
404 19 třída otevřená Cymreiges Cirila Du Shining Sirius Beyerová Vladimíra Výborný2, RCAC
405 19 třída otevřená Fairy z Irexu Kořená Emilie Výborný3


Welsh corgi pembroke, rozhodčí Peter F. Berchtold, A

Kat.číslo Kruh Třída Jméno Chov. stanice Majitel Výsledek
406 19 třída dorostu Garry King Pet Donev Michaela Velmi nadějný1
407 19 třída mladých Iivo Bugi Vugi Ambrozová Věra Výborný1, CAJC, BOJ
408 19 třída otevřená Atom Dream of Youth Sedláková Helena Velmi dobrý3
409 19 třída otevřená Charm Bugi Vugi Konopka Aneta Výborný1, CAC, NV
410 19 třída otevřená Spirit of Joy Mistycor Zhukov Vladimir Výborný2, RCAC
411 19 třída vítězů BENNY Habrovanské slunce Švejcarová Šárka Výborný1, CAC
412 19 třída veteránů New Idol Dragonjoy Miketová Klára Výborný1, BOV, BOB, BIG I.FCI, Nejlepší veterán
413 19 třída dorostu Beren Corgiira Moravia Mikesková Ivana Velmi nadějný1
414 19 třída dorostu Bergie Corgiira Moravia Višinka a Račanská Jiří a Ilona Velmi nadějný2
415 19 třída mladých MILADY MONIQUE Higu Daněk Martin Výborný1, CAJC
416 19 třída otevřená FOXY UNIQUA 17th Meridian Bankovich Andrej Výborný1, CAC
417 19 třída vítězů DAFI CORGIIRAMORAVIA 17 th Meridian Višinka a Račanská Jiří a Ilona Výborný1, CAC, NV, BOS

uživatelský obsah - vždy jako první článek!!!

---odkaz na všechny novinky---

---obrázky v záhlaví---

Aktuality