Klubová výstava 4. 8. 2018 Valtice - Australská kelpie
Australská kelpie, rozhodčí Anna Kochan, Pl
Kat.číslo | Třída | Jméno | Chov. stanice | Majitel | Výsledek |
1 | třída dorostu | Thorin Red Radimus | Callicoma | Illakowicz Radochna | Velmi nadějný 1 |
2 | třída mladých | Creative Cicero | Kimbilio | Pomykalová Kateřina | Výborný 3 |
3 | třída mladých | Harry Potter | Red Radimus | Balcárková Martina | Výborný 2 |
4 | třída mladých | Inferno Black | Mount Mckinkey | Nováková Marcela | Výborný 1, CAJC, BOJ |
5 | mezitřída | Attractive Future | Bohemian Tarn | Zapletalová Tereza | Výborný 1 |
6 | mezitřída | Lex | Xapatán | Veislíková Kristýna | Velmi dobrý 2 |
7 | třída otevřená | Attractive Dior | Te Salutant | Šafaříková Karolína | Výborný 2, Res. CAC |
8 | třída otevřená | Black Fast Boy | Skovfarmen's | Nováková Marcela | Výborný 3 |
9 | třída otevřená | Cooper | Dai Muratori | Štenclová Hana | Výborný 1, CAC |
10 | třída otevřená | Dexter Dingo | Devil of Highland | Šafářovi Michaela a Pavel | Výborný 4 |
11 | třída pracovní | Apple Brown | Rebell Represent | Semencová Irena | Výborný 2, Res. CAC |
12 | třída pracovní | Strong Excalibur | Red Radimus | Goleman Malgorzata | Výborný 1, CAC |
13 | třída vítězů | Across the Stars | of Schmikes Yard | Grymová Monika | Velmi dobrý 3 |
14 | třída vítězů | Bwaókiya Nagi | z Lhotecké Linie | Kučerová Helena | Velmi dobrý 4 |
15 | třída vítězů | Demon Dobby | Devil of Highland | Štádler Peter | Výborný 1, CAC, Klubový vítěz, BOS |
16 | třída vítězů | Flash Black | Mount Mckinkey | Nováková Marcela | Výborný 2, Res. CAC |
17 | třída veteránů | Erragon | Xapatán | Hlaváčová Miroslava | Velmi dobrý 2 |
18 | třída veteránů | Jumper Black | Royal Coctail | Nováková Marcela | Výborný 1, BOV |
19 | třída čestná | Chilli Black | Mount Mckinkey | Nováková Marcela | Výborný 1 |
20 | třída štěňat | Alive Alexis | FastForJoy | Fikerlovi Ingrid a Michal | Velmi nadějný 2 |
21 | třída štěňat | DJ Didaché | Kimbilio | Jandera Václav | Velmi nadějný 3 |
22 | třída štěňat | Grace | Dai Muratori | Hanáková Kristýna | Velmi nadějný 1 |
23 | třída dorostu | Gallant Freya II | Cefeus | Vejmělková Karolína | Velmi nadějný 1 |
24 | třída dorostu | Joytis Black | Mount Mckinkey | Dlabajová Barbora | Velmi nadějný 3 |
25 | třída dorostu | Julissa Black | Mount Mckinkey | Semencová Irena | Velmi nadějný 2 |
26 | třída mladých | Creative Cattie | Kimbilio | Cieslar Roman | Výborný 1, CAJC |
27 | třída mladých | Hermiona Granger | Red Radimus | Wisniewska Anna | Výborný 3 |
28 | třída mladých | Inge Black | Mount Mckinkey | Nováková Marcela | Výborný 2 |
29 | mezitřída | Arrogant Prada | Bohemian Tarn | Šafaříková Karolína | Dobrý |
30 | mezitřída | First Flame | Dai Muratori | Hanáková Kristýna | Výborný 1, CAC |
31 | mezitřída | Lussy | Xapatán | Tancerovi Jiří a Michal | Velmi dobrý 2 |
32 | třída otevřená | Bora | Crazy Legs | Lukovicsovi Hana a Zdeněk | Dobrý |
33 | třída otevřená | Catrina Black | Mount Mckinkey | Nováková Marcela | Výborný 1, CAC |
34 | třída otevřená | Kelpie's | Xapatán | Kučerová Helena | Dobrý |
35 | třída otevřená | Lisbonne | Xapatán | Slanina Martin | Velmi dobrý 2 |
36 | třída pracovní | Quick Silver | Belatar's | Gabriel Stanislav | Dobrý |
37 | třída pracovní | Scarlet Avalon | Red Radimus | Illakowicz Radochna | Výborný 1, CAC, Klubový vítěz, BOB |
38 | třída vítězů | Brown Baireen | Kimbilio | Chalupová Milena | Výborný 2, Res. CAC |
39 | třída vítězů | Fairy Fossie | Devil of Highland | Peštová Lucie | Výborný 3 |
40 | třída vítězů | Red Dublin | Kelpiebrink | Illakowicz Radochna | Výborný 1, CAC |
41 | třída veteránů | Against | The Wind | Kučerová Helena | Výborný 2 |
42 | třída veteránů | Arrogance | z Lodice | Nováková Marcela | Výborný 1 |