Duo CACIB Brno 2. 2. 2019

Australská kelpie, rozhodčí Judit Korózs-Papp, H

Kat.číslo Kruh Třída Jméno Chov. stanice Majitel Výsledek
2 12  třída otevřená  Lex  Xapatán  Veislíková Kristýna  Výborný 1, CAC, CACIB, BOS
3 12  třída pracovní  Strong Excalibur  Red Radimus  Goleman Malgorzata  Absence
4 12  třída veteránů  Erragon  Xapatán  Hlaváčová Miroslava  Výborný 1, BOV
5 12  třída mladých  Joytis Black  Mount Mckinkey  Dlabajová Barbora  Výborný 1, CAJC, BOJ
6 12  třída otevřená  Lussy   Xapatán  Tancer Jiří  Výborný 1, CAC
7 12  třída pracovní  Beauty Angie  ze Štokova  Veinlichová Kateřina  Výborný 1, CAC, NV, BOB


Welsh corgi cardigan, rozhodčí Edith Soltesz, A

Kat.číslo Kruh Třída Jméno Chov. stanice Majitel Výsledek
569 13  třída mladých  Caprian Deutz  Bwthyn  Paráčková Martina  Výborný 2
570 13  třída mladých  Lexus  Corlan Gi  Tancer Jiří  Výborný 1, CAJC
571 13  třída otevřená  Highlander  Kasmir Moravia  Kašparová Jitka  Výborný 1, CAC, CACIB, BOS
572 13  třída mladých  Chamber Of Secrets  Kasmir Moravia  Kašparová Jitka  Výborný 1, CAJC, BOJ, BOB
573 13  třída mladých  Live  The Italian Dream  Armani Milada  Velmi dobrý 2
574 13  mezitřída  Ariana  Tyn Castle  Bouda Martin  Výborný 1, CAC
575 13  třída otevřená  Fabulous Beauty  Kasmir Moravia  Krejčí Miroslava  Výborný 1, CAC, CACIB
576 13  třída šampionů  Beautiful Dream  Kasmir Moravia  Krejčí Miroslava  Výborný 1, CAC
577 13  třída veteránů  Auronelain    Kašparová Jitka  Výborný 1, BOV


Welsh corgi pembroke, rozhodčí Edith Soltesz, A

Kat.číslo Kruh Třída Jméno Chov. stanice Majitel Výsledek
578 13  třída štěňat  Hearty Sonny  17th Meridian  Mašková Luďka  Velmi nadějný 1
579  13   třída dorostu  Jeff Bar  Bugi Vugi  Skýpalová Daniela  Velmi nadějný 1
580  13   třída mladých  As Cool As I Am  Suukkosuun  Kinbergerová Renáta  Výborný 1, CAJC, BOJ, BOS
581  13   třída mladých  Vigor Del Vince Ion    Kuzmina V.  Výborný 2
582  13   mezitřída  Andvol Shubert N/B  Andvol  Shuvalova Olga  Výborný 1, CAC, CACIB, BOS?
583  13   mezitřída   Dan  Habrovanské slunce  Holzbecherová Eva  Výborný
584  13   mezitřída   Gizmo  Bytham  Danilova Natalia  Výborný 2, Res. CAC
585  13   mezitřída   Iivo  Bugi Vugi  Ambrozová Věra  Výborný 3
586  13   mezitřída   Moonlight Walker  Pemslife  Halíř Václav  Výborný 4
587  13   mezitřída   Rock'N' Rol  Telman Haus  Brožíková Monika  Výborný
588  13   třída otevřená  Darwin  Palankumo  Švenčionytė Brigita  Výborný 1, CAC
589  13   třída otevřená  Hunting for Compliments
 from Staken
 Daredevil's  Maryška Jan  Výborný 2, Res. CAC
590  13   třída šampionů  Seventh Heaven  Style Life  Ibragimova Z.Z.  Výborný 1, CAC, Res.CACIB
591  13   třída šampionů   Andvol CHarodey N/B    Panuynina I.  Výborný 2, Res. CAC
592  13   třída šampionů   Spirit of Joy  Mistycor  Zhukov Vladimir  Výborný 3
593 13   třída štěňat  Naomi Camila  Higu  Kinbergerová Renáta  Velmi nadějný 1
594 13   třída dorostu   Debie  Dream of youth  Smělíková Ivana  Velmi nadějný 1
595 13   třída mladých  Be Your Miracle  Across the Desert  Hanáková Barbora  Velmi dobrý 3
596 13   třída mladých   Onorine from saxe  Des Salines de Goupil  Danilova Natalia  Výborný 2
597 13   třída mladých   Pechen´Ka  S Zhukovki  Tolarová Lucie  Výborný 1, CAJC
598 13   třída mladých   Princessa Leia  Logerfold  Daněk Martin  Absence
599 13   mezitřída  Dancing Hettie  Crownwish  Mašková Luďka  Výborný 1, CAC, Res. CACIB
600 13   mezitřída   Daya  Palankumo  Murmokiene Ausra  Výborný 2, Res. CAC
601 13   mezitřída   Theodora Baronka  z Old pembroku  Krejčí Miroslav  Výborný 3
602 13   třída otevřená  Amilable Snout  Across the Desert  Hanáková Barbora  Výborný 1, CAC
603 13   třída otevřená   Dziwozona  Lisiura  Vítková Marie  Výborný
604 13   třída otevřená   Gardian Enzhel  Chassidi  Solomatina L.A.  Výborný 4
605 13   třída otevřená   Ilona  Kalashnikhof  Bosnakova Veronika  Absence
606 13   třída otevřená   Lesson of Love  Kinberger's  Kinbergerová Renáta  Výborný
607 13   třída otevřená   Medovaya Plyushka  Ekspo-Margaret's  Horáková Lucie  Výborný 2, Res. CAC
608 13   třída otevřená  Talisman Vasilisy  Strawberry Jam  Sukhanov Alexey  Výborný 3
609 13   třída šampionů  Catty  od Azalky z Velvar  Srbová Alena  Výborný 2
610 13   třída šampionů   Imagine Sweet Melody  Alana Balt  Osmukha Yulia  Výborný 4
611 13   třída šampionů   Snow Stail  Vivian  Pavlova M.I.  Výborný 2, Res. CAC
612 13   třída šampionů   Super Star  Laif Spring  Leontyeva Natalia  Výborný 1, CAC, CACIB, BOB
613 13   třída čestná   Berenika  Quessant  Hanáková Barbora  Výborný 1

uživatelský obsah - vždy jako první článek!!!

---odkaz na všechny novinky---

---obrázky v záhlaví---

Aktuality