Duo CACIB Brno 3. 2. 2019

Australská kelpie, rozhodčí Jaroslav Matyáš, SK

Kat.číslo Kruh Třída Jméno Chov. stanice Majitel Výsledek
5002 15  třída otevřená  Lex  Xapatán  Veislíková Kristýna  Výborný 1, CAC, CACIB, BOS
5003 15  třída pracovní  Strong Excalibur  Red Radimus  Goleman Malgorzata  Absence
5004 15  třída veteránů  Erragon  Xapatán  Hlaváčová Miroslava  Výborný 1, BOV
5005 15  třída mladých  Grace   Dai Muratori  Hanáková Kristýna  Výborný 1, CAJC, BOJ, BOB
5006 15  třída mladých  Joytis Black  Mount Mckinkey  Dlabajová Barbora  Výborný 2
5007 15  mezitřída  Arrogant Prada  Bohemian Tarn  Šafaříková Karolína  Absence
5008 15  třída otevřená  Bora  Crazy Legs  Lukovicsová Hana  Výborný 1, CAC, CACIB
5009 15  třída otevřená  First Flame  Dai Muratori   Hanáková Kristýna  Velmi dobrý 2


Welsh corgi cardigan, rozhodčí Judit Korózs-Papp, H

Kat.číslo Kruh Třída Jméno Chov. stanice Majitel Výsledek
5514 12  třída mladých - feny  Live  The Italian Dream  Armani Milada  Výborný 1, CAJC, BOJ
5515 12  mezitřída - feny  Ariana  Tyn Castle  Bouda Martin  Výborný 1, CAC, CACIB, BOB


Welsh corgi pembroke, rozhodčí Judit Korózs-Papp, H

Kat.číslo Kruh Třída Jméno Chov. stanice Majitel Výsledek
5516 12  třída štěňat  Hearty Sonny  17th Meridian  Mašková Luďka  Velmi nadějný 1
5517  12   třída mladých  As Cool As I Am  Suukkosuun  Kinbergerová Renáta  Výborný 2
5518  12   třída mladých  Vigor Del Vince Ion    Kuzmina V.  Výborný 1, CAJC, BOJ
5519  12   mezitřída  Andvol Shubert N/B  Andvol  Shuvalova Olga  Výborný 1, CAC, CACIB, BOB, BIG
5520  12   mezitřída  Gizmo  Bytham  Danilova Natalia  Výborný 2, Res. CAC
5521  12   mezitřída  Moonlight Walker  Pemslife  Halíř Václav  Výborný 3
5522  12   mezitřída   Rock'N' Rol  Telman Haus  Brožíková Monika  Výborný 4
5523  12   třída otevřená  Andvol CHarodey N/B    Panuynina I.  Výborný 1, CAC
5524  12   třída otevřená  Darwin  Palankumo  Švenčionytė Brigita  Výborný 2, Res. CAC
5525  12   třída otevřená  Hunting for Compliments 
 from Staken
 Daredevil's  Maryška Jan  Výborný 3
5526  12   třída šampionů  Seventh Heaven  Style Life  Ibragimova Z.Z.  Výborný 1, CAC, Res.CACIB
5527  12   třída šampionů   Spirit of Joy  Mistycor  Zhukov Vladimir  Výborný 2, Res. CAC
5528 12   třída štěňat  Naomi Camila  Higu  Kinbergerová Renáta  Velmi nadějný 1
5529 12   třída dorostu   Dixi  Dream of youth  Schmeidlerová Michala  Velmi nadějný 1
5530 12   třída mladých  Be Your Miracle  Across the Desert  Hanáková Barbora  Neposouzen
5531 12   třída mladých   Onorine from saxe  Des Salines de Goupil  Danilova Natalia  Výborný 1, CAC
5532 12   třída mladých   Princessa Leia  Logerfold  Daněk Martin  Absence
5533 12   mezitřída  Dancing Hettie  Crownwish  Mašková Luďka  Výborný 1, CAC
5534 12   mezitřída   Gessi  King Pet  Koňák Jaromír  Výborný 3
5535 12   mezitřída   Theodora Baronka  z Old pembroku  Krejčí Miroslav  Výborný 2, Res. CAC
5536 12   třída otevřená  Amilable Snout  Across the Desert  Hanáková Barbora  Výborný
5537 12   třída otevřená   Daya  Palankumo  Murmokiene Ausra  Výborný 2, Res. CAC
5538 12   třída otevřená   Dziwozona  Lisiura  Vítková Marie  Velmi dobrý
5539 12   třída otevřená   Ilona  Kalashnikhof  Bosnakova Veronika  Absence
5540 12   třída otevřená   Lesson of Love  Kinberger's  Kinbergerová Renáta  Výborný 4
5541 12   třída otevřená   Medovaya Plyushka  Ekspo-Margaret's  Horáková Lucie  Výborný 3
5542 12   třída otevřená  Talisman Vasilisy  Strawberry Jam  Sukhanov Alexey  Výborný 1, CAC, Res. CACIB
5543 12   třída šampionů  Gardian Enzhel  Chassidi  Solomatina L.A.  Výborný 3
5544  12   třída šampionů   Imagine Sweet Melody  Alana Balt  Osmukha Yulia  Výborný 4
5545  12   třída šampionů   Snow Stail  Vivian  Pavlova M.I.  Výborný 2, Res. CAC
5546  12   třída šampionů   Super Star  Laif Spring  Leontyeva Natalia  Výborný 1, CAC, CACIB, BOS
5547  12   třída čestná   Berenika  Quessant  Hanáková Barbora  Výborný 1

uživatelský obsah - vždy jako první článek!!!

---odkaz na všechny novinky---

---obrázky v záhlaví---

Aktuality