Hanácká národní výstava psů 12. 1. 2019 - Brno

Australská kelpie, rozhodčí MVDr. Vladimír Piskay, SK

Kat.číslo Kruh Třída Jméno Chov. stanice Majitel Výsledek
2 21  třída mladých  DJ Dwango  Kimbilio  Kapucián Milan  Výborný 1
3 21  třída otevřená  Creative Cicero  Kimbilio  Pomykalová Kateřina  Výborný 2
4 21  třída otevřená  Lex  Xapatán  Veislíková Kristýna  Výborný 1, CAC, NV, BOB
5 21  třída veteránů  Erragon  Xapatán  Hlaváčová Miroslava  Výborný 1, BOV
6 21  třída otevřená  First Flame  Dai Muratori  Hanáková Kristýna  Výborný 1, CAC, NV, BOS
7 21  třída otevřená  Lisbonne  Xapatán  Slanina Martin  Velmi dobrý 2


Welsh corgi cardigan, rozhodčí MVDr. Vladimír Piskay, SK

Kat.číslo Kruh Třída Jméno Chov. stanice Majitel Výsledek
422 21  třída mladých-psi  Caprian Deutz  Bwthyn  Paráčková Martina  Výborný 1, CAJC, BOJ, BOB
423 21  třída mladých-feny  Live  The Italian Dream  Armani Milada  Výborný 1
424 21  třída otevřená-feny  Kelley  Corlan Gi  Sommer Václav  Výborný 1
425 21  třída pracovní-feny  Azure Belle  Welsh Magic  Neudeková Dita  Výborný 1, CAC, NV, BOS


Welsh corgi pembroke, rozhodčí MVDr. Vladimír Piskay, SK

Kat.číslo Kruh Třída Jméno Chov. stanice Majitel Výsledek
426 21  třída štěňat  Hearty Sonny  17th Meridian  Mašková Luďka  Velmi nadějný 1
427 21  třída dorostu  Fortis  Urban Corgis  Petrová Pavla  Velmi nadějný 1
428 21  mezitřída  Rock'N' Rol  Telman Haus  Brožíková Monika  Výborný 1, CAC, NV, BOS
429 21  třída otevřená  Hunting for Compliments
 from Staken
 Daredevil's  Maryška Jan  Výborný 1, CAC
430 21  třída vítězů  Iivo  Bugi Vugi  Ambrozová Věra  Výborný 1
431 21  třída dorostu  Debie  Dream of youth  Smělíková Ivana  Velmi nadějný 1
432 21  třída dorostu  Evelína  Habrovanské slunce  Horáková Lucie  Velmi nadějný 2
433 21  třída mladých  Be Your Miracle  Across the Desert  Hanáková Barbora  Velmi dobrý 2
434 21  třída mladých  Dancing Hettie  Crownwish  Mašková Luďka  Výborný 1, CAJC, BOJ
435 21  třída mladých  Princessa Leia  Logerfold  Daněk Martin  Velmi dobrý 3
436 21  mezitřída  Beren  Corgiira Moravia  Mikesková Ivana  Velmi dobrý 3
437 21  mezitřída  Medovaya Plyushka  Ekspo-Margaret's  Horáková Lucie  Výborný 1, CAC
438 21  mezitřída  Theodora Baronka  z Old Pembroku  Brožíková Monika  Výborný 2, Res. CAC
439 21  třída otevřená  Amilable Snout  Across the Desert  Hanáková Barbora  Výborný 2, Res. CAC
440 21  třída otevřená  Bergie  Corgiira Moravia  Višinka J.+Račanská I.  Výborný 1, CAC, NV, BOB
441 21  třída vítězů  Coco Yasmina   Quessant  Maryška Jan  Výborný 1, CAC

uživatelský obsah - vždy jako první článek!!!

---odkaz na všechny novinky---

---obrázky v záhlaví---

Aktuality