Klubová výstava 4. 8. 2018 Valtice - Australská kelpie

Australská kelpie, rozhodčí Anna Kochan, Pl

Kat.číslo Třída Jméno Chov. stanice Majitel Výsledek
1  třída dorostu  Callicoma Thorin  Red Radimus  Illakowicz Radochna  Velmi nadějný 1
2  třída mladých  Creative Cicero  Kimbilio  Pomykalová Kateřina  Výborný 3
3  třída mladých  Harry Potter  Red Radimus  Balcárková Martina  Výborný 2
4  třída mladých  Inferno Black  Mount Mckinkey  Nováková Marcela  Výborný 1, CAJC, BOJ
5  mezitřída  Attractive Future  Bohemian Tarn  Zapletalová Tereza  Výborný 1
6  mezitřída  Lex  Xapatán  Veislíková Kristýna  Velmi dobrý 2
7  třída otevřená  Attractive Dior  Te Salutant  Šafaříková Karolína  Výborný 2, Res. CAC
8  třída otevřená  Black Fast Boy  Skovfarmen's  Nováková Marcela  Výborný 3
9  třída otevřená  Cooper  Dai Muratori  Štenclová Hana  Výborný 1, CAC
10  třída otevřená  Dexter Dingo  Devil of Highland  Šafářovi Michaela a Pavel  Výborný 4
11  třída pracovní  Apple Brown  Rebell Represent  Semencová Irena  Výborný 2, Res. CAC
12  třída pracovní  Strong Excalibur  Red Radimus  Goleman Malgorzata  Výborný 1, CAC
13  třída vítězů  Across the Stars  of Schmikes Yard  Grymová Monika  Velmi dobrý 3
14  třída vítězů  Bwaókiya Nagi  z Lhotecké Linie  Kučerová Helena  Velmi dobrý 4
15  třída vítězů  Demon Dobby  Devil of Highland  Štádler Peter  Výborný 1, CAC, Klubový vítěz, BOS
16  třída vítězů  Flash Black  Mount Mckinkey  Nováková Marcela  Výborný 2, Res. CAC
17  třída veteránů  Erragon  Xapatán  Hlaváčová Miroslava  Velmi dobrý 2
18  třída veteránů  Jumper Black  Royal Coctail  Nováková Marcela  Výborný 1, BOV
19  třída čestná  Chilli Black  Mount Mckinkey  Nováková Marcela  Výborný 1
20  třída štěňat  Alive Alexis  FastForJoy  Fikerlovi Ingrid a Michal  Velmi nadějný 2
21  třída štěňat  DJ Didaché  Kimbilio  Jandera Václav  Velmi nadějný 3
22  třída štěňat  Grace  Dai Muratori  Hanáková Kristýna  Velmi nadějný 1
23  třída dorostu  Gallant Freya II  Cefeus  Vejmělková Karolína  Velmi nadějný 1
24  třída dorostu  Joytis Black  Mount Mckinkey  Dlabajová Barbora  Velmi nadějný 3
25  třída dorostu  Julissa Black  Mount Mckinkey  Semencová Irena  Velmi nadějný 2
26  třída mladých  Creative Cattie  Kimbilio  Cieslar Roman  Výborný 1, CAJC
27  třída mladých  Hermiona Granger  Red Radimus  Wisniewska Anna  Výborný 3
28  třída mladých  Inge Black  Mount Mckinkey  Nováková Marcela  Výborný 2
29  mezitřída  Arrogant Prada  Bohemian Tarn  Šafaříková Karolína  Dobrý
30  mezitřída  First Flame  Dai Muratori  Hanáková Kristýna  Výborný 1, CAC
31  mezitřída  Lussy  Xapatán  Tancerovi Jiří a Michal  Velmi dobrý 2
32  třída otevřená  Bora  Crazy Legs  Lukovicsovi Hana a Zdeněk  Dobrý
33  třída otevřená  Catrina Black  Mount Mckinkey  Nováková Marcela  Výborný 1, CAC
34  třída otevřená  Kelpie's  Xapatán  Kučerová Helena  Dobrý
35  třída otevřená  Lisbonne  Xapatán  Slanina Martin  Velmi dobrý 2
36  třída pracovní  Quick Silver  Belatar's  Gabriel Stanislav  Dobrý
37  třída pracovní  Scarlet Avalon  Red Radimus  Illakowicz Radochna  Výborný 1, CAC, Klubový vítěz, BOB
38  třída vítězů  Brown Baireen  Kimbilio  Chalupová Milena  Výborný 2, Res. CAC
39  třída vítězů  Fairy Fossie  Devil of Highland  Peštová Lucie  Výborný 3
40  třída vítězů  Red Dublin  Kelpiebrink  Illakowicz Radochna  Výborný 1, CAC
41  třída veteránů  Against  The Wind  Kučerová Helena  Výborný 2
42  třída veteránů  Arrogance  z Lodice  Nováková Marcela  Výborný 1


uživatelský obsah - vždy jako první článek!!!

---odkaz na všechny novinky---

---obrázky v záhlaví---

Aktuality