Klubová výstava 4. 8. 2018 Valtice - Welsh corgi cardigan

Welsh corgi cardigan, rozhodčí Ingrid Prytz Ohm, N

Kat.číslo Třída Jméno Chov. stanice Majitel Výsledek
43  třída štěňat  Lexus  Corlan Gi  Tancerovi Jiří a Jakub  Nadějný 3
44  třída štěňat  Lucifer  Corlan Gi  Zeťová Lucie  Velmi nadějný 2
45  třída štěňat  Together Better  Fest  Rygier Julita  Velmi nadějný 1
46  třída dorostu  Owain  Stajnia Magia  Ludwig Angelika  Velmi nadějný 1
47  třída mladých  Arnarmo  of Valley of Respite  Czakó Róbert  Velmi dobrý 1
48  mezitřída  Highlander  Kasmir Moravia  Kašparová Jitka  Výborný 1, CAC
49  třída otevřená  Dirty Dancer  Kasmir Moravia  Sůjová Nikola a Kašparová Jitka  Velmi dobrý 2
50  třída otevřená  Fred Flinstone  z Domu Polanki  Pol Anna a Czempas-Chowaniec B.  Výborný 1, CAC
51  třída otevřená  Master of Time  Yasasshiikuma  Ludwig Angelika a Camm Shelley  Dobrý
52  třída pracovní  Frodo  z Irexu  Kořená Emilie  Dostatečný
53  třída vítězů  Bors  Shining Sirius  Cetlová Jitka  Velmi dobrý 2
54  třída vítězů  Grumpy  Swedewaves  Kašparová Jitka  Výborný 1, CAC, Klubový vítěz, BOB
55  třída vítězů  Queue Behind Me  Waggerland  Ludwig Angelika  Velmi dobrý 3
56  třída veteránů  Gamay  Corlan Gi  Černá Lenka  Velmi dobrý 1
57  třída štěňat  Theory of Love  Fest  Turoňová Patricia  Velmi nadějný 1
58  třída dorostu  Chamber of Secrets  Kasmir Moravia  Kašparová Jitka  Velmi nadějný 1
59  třída dorostu  Zhade  Zhacardi  Ring Beata  Velmi nadějný 2
60  třída mladých  Aini Damia  of Valley of Respite  Beyerová Vladimíra  Velmi dobrý 3
61  třída mladých  Alison  Tailorscardi  Vaculová Tereza  Velmi dobrý 4
62  třída mladých  Ameli  Rajska Kraina  Pol Anna a Czempas-Chowaniec B.  Velmi dobrý 2
63  třída mladých  Arcalime Luna  of Valley of Respite  Pedersen Albaek Jana  Velmi dobrý
64  třída mladých  Russian River  Corgi na Volge  Rygier Julita  Výborný 1, CAJC, BOJ, BOS
65  mezitřída  Azure Belle  Welsh Magic  Neudeková Dita a Balaj Marian  Dobrý
66  mezitřída  Dalun Hardd  Shining Sirius  Obrázek Karel  Velmi dobrý 2
67  mezitřída  Glorious Promise  Astersland  Pol Anna a Czempas-Chowaniec B.  Výborný 1
68  mezitřída  Hey Jude  Kasmir Moravia  Kašparová Jitka  Velmi dobrý 3
69  mezitřída  Respect for the World  Fest  Rygier Julita  Velmi dobrý 4
70  třída otevřená  Elegante Elis  z Irexu  Nováková Soňa  Velmi dobrý 4
71  třída otevřená  Fabulous Beauty  Kasmir Moravia  Krejčí Miroslava  Výborný 1, CAC
72  třída otevřená  Fantasy  z Irexu  Nebeský Aleš  Velmi dobrý
73  třída otevřená  Flaming Heart  Kasmir Moravia  Vaculová Tereza  Výborný 2, Res. CAC
74  třída otevřená  Joan  Corlan Gi  Hanzal Jan  Dobrý
75  třída otevřená  Legendary Big Star Mouse  Gaucho  Ring Beata  Výborný 3
76  třída otevřená  Vivat Vivien  Funny Pem  Švestková Iveta  Dostatečný
77  třída pracovní  Gwyneth  Corlan Gi  Sedloňová Hana  Výborný 1, CAC, Klubový vítěz
78  třída pracovní  Fairy  z Irexu  Kořená Emilie  Absence
79  třída pracovní  Keara  Corlan Gi  Zeťová Lucie  Dobrý
80  třída vítězů  Beautiful Dream  Kasmir Moravia  Krejčí Miroslava  Velmi dobrý 3
81  třída vítězů  Black Lady  z Irexu  Nováková Soňa  Výborný 2, Res. CAC
82  třída vítězů  Jolene  Corlan Gi  Sedloňová Hana  Výborný 1, CAC
83  třída veteránů  Athena  z Irexu  Růžičková Lada  Výborný 3
84  třída veteránů  Auronelain    Kašparová Jitka  Výborný 2
85  třída veteránů  Fest Koria  z Otylki  Rygier Julita  Výborný 1, BOV
86  třída čestná  Futura  Corlan Gi  Černá Lenka   Výborný 1

 

uživatelský obsah - vždy jako první článek!!!

---odkaz na všechny novinky---

---obrázky v záhlaví---

Aktuality