Mezinárodní výstava psů 21. 4. 2018 České Budějovice

Australská kelpie, rozhodčí Otakar Vondrouš

Kat.číslo Kruh Třída Jméno Chov. stanice Majitel Výsledek
2 1 třída mladých  Inferno Black  Mount McKinkey  Nováková Marcela  Výborný 1, CAJC, BOJ
3 1 třída otevřená  Attractive Dior  Te Salutant  Šafaříková Karolína  Absence
4 1 třída šampionů  Flash Black  Mount McKinkey  Blandová Žaneta  Výborný 1, CAC, CACIB, BOB
5 1 třída mladých  Arrogant Prada  Bohemian Tarn  Šafaříková Karolína  Absence
6 1 třída mladých  Inge Black  Mount McKinkey  Nováková Marcela  Výborný 1, CAJC
7 1 mezitřída  Lussy  Xapatán  Tancer Jiří  Výborný 1, CAC, CACIB, BOS
8 1 třída otevřená  Kiri  Xapatán  Dvořáková Hana  Absence
9 1 třída veteránů  Arrogance  z Lodice  Kosina Jiří  Výborný 1, BOV

Welsh corgi cardigan, rozhodčí Petra Márová

Kat.číslo Kruh Třída Jméno Chov. stanice Majitel Výsledek
423 4 mezitřída  Future Adventure  Kasmir Moravia  Kaššai Martin  Velmi dobrý 1
424 4 třída dorostu  Amie  Tyn Castle  Palmová Věra  Velmi nadějný 1
425 4 třída mladých  Aini Damia  of Valley of Respite  Beyerová Vladimíra  Výborný 1
426 4 třída otevřená  Ginnie  Kasmir Moravia  Machovský Josef  Výborný 1, CAC, CACIB, BOB
427 4 třída otevřená  Kelley  Corlan Gi  Sommer Václav  Velmi dobrý 2

Welsh corgi pembroke, rozhodčí Petra Márová

Kat.číslo Kruh Třída Jméno Chov. stanice Majitel Výsledek
428 4 třída mladých  Cameron  Anireka  Špátová Andrea  Velmi dobrý 1
429 4 třída mladých  Garry  King Pet  Donev Michaela  Velmi dobrý 2
430 4 mezitřída  Alfréd  Across the Desert  Mrázová Lenka  Výborný 1, CAC
431 4 třída otevřená  Yahoo Gotta Filing  Mistycor  Golub Iuliua  Výborný 1, CAC, CACIB
432 4 třída šampionů  Spirit of Joy  Mistycor  Zhukov Vladimir  Výborný 1, CAC, Res. CACIB
433 4 třída veteránů  New Idol  Dragonjoy  Miketová Klára  Výborný 1, BOV, BOB, nejlepší veterán - 1.místo
 BIG I. FCI - 3.místo
434 4 třída štěňat  Dancing Hettie  Crownwish  Mašková Luďka  Velmi nadějný 1
435 4 třída mladých  Agnes  Attraversiamo  Kultová Hana  Velmi dobrý 3
436 4 třída mladých  Gessi  King Pet  Koňák Jaromír  Velmi dobrý 2
437 4 třída mladých  Medovaya Plyushka  Ekspo-Margaret's  Horáková Lucie  Výborný 1, CAJC, BOJ
438 4 mezitřída  Bina Godes  Bagryanaya Osen (N/B)  Leonteva T.V.  Výborný 1, CAC, CACIB, BOS
439 4 mezitřída  Ann Yasmina  Across the Desert  Bílá Lenka  Výborný 2, Res. CAC
440 4 mezitřída  Aureole's Flake  Across the Desert  Štosek Jiří  Velmi dobrý 4
441 4 mezitřída  Nelly's Nocturno  Kinberger's  Dolejšová Dana  Velmi dobrý 3
442 4 třída otevřená  Amilable Snout  Across the Desert  Hanáková Barbora  Výborný 1, CAC, Res. CACIB
443 4 třída otevřená  Shoot For The Moon  Dragonjoy  Maryška Jan  Výborný 2, Res. CAC
444 4 třída šampionů  Ivetta Beautiful Flower  Kristall Busch  Maryška Jan  Výborný 1, CAC

uživatelský obsah - vždy jako první článek!!!

---odkaz na všechny novinky---

---obrázky v záhlaví---

Aktuality