Mezinárodní výstava psů 6. 10. 2018 České Budějovice

Australská kelpie, rozhodčí Željko Lozić, SRB

Kat.číslo Kruh  Třída  Jméno  Chov. stanice  Majitel  Výsledek
1 1  třída šampionů - psi  Apple Brown  Rebell Represent  Semencová Irena  Výborný 1, CAC, CACIB, BOB 
2 1  třída šampionů - psi  Flash Black  Mount Mckinkey  Šifrová Žaneta  Výborný 2, Res. CAC, Res. CACIB 
3 1  třída dorostu - feny  DJ Didaché  Kimbilio  Jandera Václav  Velmi nadějný 1
4 1  třída mladých - feny  Julissa Black  Mount Mckinkey  Semencová Irena  Výborný 1, CAJC, BOJ, BOS

Welsh corgi cardigan, rozhodčí Anna Kochan, PL

Kat.číslo Kruh  Třída  Jméno  Chov. stanice  Majitel  Výsledek
369 2  třída mladých - feny  Amie  Tyn Castle  Palmová Věra  Velmi dobrý 4
370 2  třída mladých - feny  Ariana  Tyn Castle  Bouda Martin  Výborný 3
371 2  třída mladých - feny  Arthemis  Tyn Castle  Jenčíková Petra  Výborný 2
372 2  třída mladých - feny  Norbertina Winner  Dom Corgi  Bondarenko Andrey  Výborný 1, CAJC, BOJ, BOB
373 2  třída otevřená - feny  Cymreiges Cirila Du  Shining Sirius  Beyerová Vladimíra  Výborný 2
374 2  třída otevřená - feny  Hiper Bola  Chris Team  Geislerová Martina  Výborný 1, CAC, CACIB

Welsh corgi pembroke, rozhodčí Anna Kochan, PL

Kat.číslo Kruh  Třída  Jméno  Chov. stanice  Majitel  Výsledek
375 2  třída mladých  Garry  King Pet  Donev Michaela  Výborný 2 
376 2  třída mladých  Moonlight Walker  Pemslife  Halíř Václav  Výborný 1, CAJC, BOJ 
377 2  mezitřída  Cameron  Anireka  Špátová Andrea  Velmi dobrý 3 
378 2  mezitřída  Jupiter Ascending  Leitis Sanniva  Kulagina Nadezhda  Výborný 2, Res. CAC 
379 2  mezitřída  Shubert  Andvol  Shuvalova Olga  Výborný 1, CAC, CACIB, BOS 
380 2  třída otevřená  Alfréd  Across the Desert  Mrázová Lenka  Dostatečný 
381 2  třída otevřená  Calvin Yasmin  Quessant  Cupáková Hana  Výborný
382 2  třída otevřená  Daredevil's Hunting  for Compliments from Staken  Maryška Jan  Výborný 
383 2  třída otevřená  Life  Guard  Roytman Denys  Výborný 
384 2  třída šampionů  Clark Yasmin  Quessant  Zvonař Antonín  Výborný 3 
385 2  třída šampionů  Dar Corgiira Moravia  17th Meridian  Račanská Ilona  Výborný 2, Res. CAC
386 2  třída šampionů  Show-Krosh  Atsel Hof  Shuvalova Olga  Výborný 1, CAC. Res. CACIB
387 2  třída veteránů  Pinkerton  Andvol  Shuvalova Olga  Absence
388 2  třída mladých  Beltaine  vom Massenbachtal  Sukdol Petr  Výborný 1, CAJC
389 2  třída mladých  Dancing Hettie  Crownwish  Mašková Luďka  Absence
390 2  mezitřída  Agnes  Attraversiamo  Kultová Hana  Absence
391 2  mezitřída  Bergie  Corgiira Moravia  Višinka J.+Račanská I.  Výborný 2, Res. CAC, Res. CACIB
392 2  mezitřída  Medovaya Plyushka  Ekspo-Margaret's  Horáková Lucie  Výborný 1, CAC, CACIB, BOB
393 2  třída otevřená  Amilable Snout  Across the Desert  Hanáková Barbora  Výborný 1, CAC
394 2  třída otevřená  Dziwoźona  Lisiura  Vítková Marie  Velmi dobrý 2
395 2  třída otevřená  Land of the Rose  Maxbord  Maryška Jan  Velmi dobrý 3
396 2  třída šampionů  Dafi Corgiira Moravia  17th Meridian  Račanská Ilona  Výborný 1, CAC
397 2  třída šampionů  Ivetta Beautiful Flower  Kristall Busch  Maryška Jan  Výborný 2

uživatelský obsah - vždy jako první článek!!!

---odkaz na všechny novinky---

---obrázky v záhlaví---

Aktuality