Speciální výstava welsh corgi a australských kelpií - 8. 5. 2018 Mladá Boleslav

Fotografie ze Speciální výstavy od M. Slabého zde

Australská kelpie, rozhodčí Ing. Ivana Síbrtová

Kat.číslo Třída Jméno Chov. stanice Majitel Výsledek
500  třída mladých  Creative Caiko  Kimbilio  Maixnerová Naděžda  Výborný 2
501  třída mladých  Inferno Black  Mount Mckinkey  Nováková Marcela  Výborný 1, CAJC, BOJ
502  mezitřída  Furtus Fueco  Dai Muratori  Králová Alena  Výborný 1, CAC
503  mezitřída  Hunting Hawk  Devil of Highland  Kalábová Martina  Výborný 2, Res. CAC
504  třída otevřená  Bastiano Bruno  Dai Muratori  Černá Gabriela  Výborný 1, CAC, Vítěz SV
505  třída otevřená  Chilli Black  Mount Mckinkey  Nováková Marcela  Výborný 2, Res. CAC
506  třída vítězů  Apple Brown  Rebell Represent  Semencová Irena  Výborný 1, CAC
507  třída vítězů  Flash Black  Mount Mckinkey  Nováková Marcela  Výborný 2, Res. CAC
508  třída veteránů  Jumper Black  Royal Coctail  Nováková Marcela  Výborný 1, BOV, BOS
509  třída čestná  Black Fast Boy  Skovfarmen's  Nováková Marcela  Výborný 1, Čestná třída výstavy-2.místo
510  třída dorostu  Julissa Black  Mount Mckinkey  Semencová Irena  Velmi nadějný 1
511  třída mladých  Desire To Work  Te Salutant  Fuksová Lenka  Výborný 2
512  třída mladých  Inge Black  Mount Mckinkey  Nováková Marcela  Výborný 1, CAJC
513  mezitřída  Brown Baireen  Kimbilio  Chalupová Milena  Výborný 1, CAC
514  třída otevřená  Call Me Hippie  Te Salutant  Fuksová Lenka  Výborný 4
515  třída otevřená  Cool Rallye  Te Salutant  Fuksová Lenka  Výborný 3
516  třída otevřená  Fairy Fossie  Devil of Highland  Peštová Lucie  Výborný 1, CAC, Vítěz SV, BOB
517  třída otevřená  Catrina Black  Mount Mckinkey  Nováková Marcela  Výborný 2, Res. CAC
518  třída vítězů  Absolutely Free  Te Salutant  Fuksová Lenka  Výborný 1, CAC
519  třída vítězů  Caramella  Dai Muratori  Lacourt Eva  Výborný 3
520  třída vítězů  Fatal Black  Mount Mckinkey  Nováková Marcela  Výborný 2, Res. CAC
521  třída veteránů  Arrogance  z Lodice  Nováková Marcela  Výborný 1
522  třída čestná  Defty Blue  Mount Mckinkey  Nováková Marcela  Výborný 1

NEJLEPŠÍ PÁR PSŮ - 1.MÍSTO: AKE Ch. JUMPER BLACK Royal Coctail & Ch. CATRINA BLACK Mount Mckinkey

Welsh corgi cardigan, rozhodčí Ing. Ivana Síbrtová

Kat.číslo Třída Jméno Chov. stanice Majitel Výsledek
523  třída mladých  Aldur  of Valley of Respite  Hellerová Denisa  Výborný 1, CAJC, BOJ
524  mezitřída  Future Adventure  Kasmir Moravia  Kaššai Martin  Výborný 1, CAC
525  třída otevřená  Dirty Dancer  Kasmir Moravia  Sůjová Nikola  Výborný 2
526  třída otevřená  Emrys Pelican  Lucky Veles  Haniková Ludmila  Výborný 1, CAC
527  třída vítězů  Grumpy  Swedewaves  Kašparová Jitka  Výborný 1, CAC, Vítěz SV, BOB
528  třída mladých  Aini Damia  of Valley of Respite  Beyerová Vladimíra  Velmi dobrý 3
529  třída mladých  Arien  of Valley of Respite  Trtíková Pavla  Výborný 2
530  třída mladých  Pola  Gaucho  Kozáková Pavlína  Výborný 1, CAJC
531  mezitřída  Hiper Bola  Chris Team  Geislerová Martina  Výborný 1, CAC
532  třída otevřená  Cataleya  Brno-Frost  Nguyen Van Hai  Velmi dobrý 3
533  třída otevřená  Eostre Pelican  Lucky Veles  Pelikánová Ivana  Výborný 1, CAC
 534  třída otevřená  Ginnie  Kasmir Moravia  Machovský Josef  Výborný 2, Res. CAC
535  třída otevřená  Kamilia  Corlan Gi  Lhotáková Ivana  Velmi dobrý 4
536  třída otevřená  Karola  Corlan Gi  Kopecká Andrea  Dobrý
537  třída otevřená  Vivat Vivien  Funny Pem  Švestková Iveta  Absence
538  třída vítězů  Adel  aus Botenwald  Kozáková Pavlína  Výborný 2, Res. CAC
539  třída vítězů  Black Lady  z Irexu  Nováková Soňa  Výborný 1, CAC, Vítěz SV
540  třída veteránů  Auronelain    Kašparová Jitka  Výborný 1, BOV, BOS

Welsh corgi pembroke, rozhodčí Ing. Ivana Síbrtová

Kat.číslo Třída Jméno Chov. stanice Majitel Výsledek
541  třída mladých (FENA)  Amalia  od Toulovce  Bičišťová Lenka  Výborný 4
542  třída mladých  Archibald  od Toulovce  Kleinová Helena  Výborný 2
543  třída mladých  Athos  od Toulovce  Drbohlavová Alice  Výborný 1, CAJC
544  třída mladých  Fire In The Sky  Dzhimis  Pavlovská Sofie  Velmi dobrý 3
545  mezitřída  Akim  Všechlapská tůně  Kvízová Vladimíra  Výborný 1, CAC
546  mezitřída  Alfréd  Across the Desert  Mrázová Lenka  Výborný 2, Res. CAC
547  mezitřída  Bady  z Kání hory  Markytánová Jana  Dobrý
548  třída otevřená  Alvin  Všechlapská tůně  Kvízová Vladimíra  Výborný 1, CAC
549  třída otevřená  Bad Boy  Foxy Fellow  Bajerová Kristýna  Velmi dobrý 4
550  třída otevřená  Calvin Yasmin  Quessant  Cupáková Hana  Výborný 2, Res. CAC
551  třída otevřená  Colin  Freston  Thorovská Martina  Výborný 3
552  třída vítězů  Any Time At All  Foxy Fellow  Doksanská Lucie  Výborný 1, CAC, Vítěz SV
553  třída vítězů  Spirit of Joy  Mistycor  Zhukov Vladimir  Výborný 2, Res. CAC
554  třída veteránů  Birdwing  Overshadow  Kinbergerová Renáta  Výborný 1, BOV, BOS
555  třída mladých  Beren  Corgiira Moravia  Mikesková Ivana  Výborný 2
556  třída mladých  Gilli  King Pet  Benešová Eva  Výborný 3
557  třída mladých  Iolanda  Ginger Elf  Pavlovská Sofie  Velmi dobrý
558  třída mladých  Isabella  Ginger Elf  Pavlovská Sofie  Velmi dobrý
559  třída mladých  Medovaya Plyushka  Ekspo-Margaret's  Horáková Lucie  Výborný 1, CAJC, BOJ
560  mezitřída  Ann Yasmina  Across the Dessert  Bílí Lenka  Výborný 1, CAC, Vítěz SV, BOB
561  mezitřída  Aureole's Flake  Across the Dessert  Štosek Jiří  Dobrý
562  mezitřída  Imperia  Kalashnikhof  Doksanská Lucie  Absence
563  třída otevřená  Dorotha  Taquin  Krenke Elena  Výborný 2, Res. CAC
564  třída otevřená  Julie Jewel  Kinberger ́s  Švestková Iveta  Absence
565  třída otevřená  Lesson of Love  Kinberger ́s  Kinbergerová Renáta  Výborný 1, CAC
566  třída vítězů  Eshly  King Pet  Pospíšilová Dana  Výborný 1, CAC
567  třída veteránů  Grace  Gaucho  Pospíšilová Dana  Absence

uživatelský obsah - vždy jako první článek!!!

---odkaz na všechny novinky---

---obrázky v záhlaví---

Aktuality