Klubová výstava 4. 8. 2018 Valtice - Welsh corgi pembroke
Welsh corgi pembroke, rozhodčí Anneli Sutela, Fi
Kat.číslo | Třída | Jméno | Chov. stanice | Majitel | Výsledek |
87 | třída štěňat | Finn | Velvarská farma | Hronová Radka | Velmi nadějný 1 |
88 | třída dorostu | As Cool As I Am | Suukkosuun | Kinbergerová Renáta | Velmi nadějný 1 |
89 | třída dorostu | Buffer | od Medušky | Franková Katarína | Nadějný 2 |
90 | třída dorostu | Leonid | Born To Be Your | Horáčková Anna | Absence |
91 | třída mladých | Bols Brotherhood | von Platonogi | Krzyzewska Aleksandra | Absence |
92 | třída mladých | Butch | Corgiira Moravia | Štěpánkovi J. a M. | Výborný 2 |
93 | třída mladých | Cacanek | Lisiura | Kasprzak Jacek | Výborný 3 |
94 | třída mladých | Gizmo | Bytham | Danilova Natalia | Velmi dobrý |
95 | třída mladých | Moonlight Walker | Pemslife | Halíř Václav | Výborný 1, CAJC |
96 | třída mladých | Rock'n' Rol | Telman Haus | Brožíková M. a Krejčí M. | Výborný 4 |
97 | mezitřída | Iivo | Bugi Vugi | Ambrozová Věra | Velmi dobrý 2 |
98 | mezitřída | Renaissance | Woodhenge Star | Redlicka A. a Mejer A. | Výborný 1, CAC |
99 | třída otevřená | Alfréd | Across the Desert | Mrázová L. a Hanáková B. | Absence |
100 | třída otevřená | Alvin | Všechlapská tůně | Kvízová Vladimíra | Výborný 1, CAC |
101 | třída otevřená | Angelo | Corgiira Moravia | Šindlerová Irena | Výborný 2, Res. CAC |
102 | třída otevřená | Arny | Corgiira Moravia | Krejčová Lucie | Velmi dobrý 3 |
103 | třída otevřená | Biggles | od Azalky z Velvar | Macourková Daniela | Velmi dobrý |
104 | třída otevřená | Dar Corgiira Moravia | 17th Meridian | Škůrek Josef | Velmi dobrý 4 |
105 | třída otevřená | Fido | z Mohelky | Kurtáková Jana | Velmi dobrý |
106 | třída vítězů | Any Time At All | Foxy Fellow | Doksanská Lucie | Velmi dobrý |
107 | třída vítězů | Artush | Royal Corgis | Šedivá Lenka | Absence |
108 | třída vítězů | Atom | Dream of Youth | Sedláková Helena | Velmi dobrý 4 |
109 | třída vítězů | Burpengary | PenFro | Mašková Luďka | Velmi dobrý |
110 | třída vítězů | Clark Yasmin | Quessant | Zvonař Antonín | Výborný 1, CAC, Klubový vítěz, BOB, BIS |
111 | třída vítězů | Hook Handmade | Kinberger's | Srbová Alena | Výborný 2, Res. CAC |
112 | třída vítězů | Huggo Handmade | Kinberger's | Kinbergerová Renáta | Výborný 3 |
113 | třída veteránů | Adámek | Velvarská farma | Srbová Alena | Výborný 2 |
114 | třída veteránů | Birdwing | Overshadow | Kinbergerová Renáta | Výborný 3 |
115 | třída veteránů | Yan Higu | Annwn's | Procházková Eva | Výborný 1 |
116 | třída veteránů | Zipp7 | The Wonder Dog | Řepíková Soňa | Velmi dobrý 4 |
117 | třída čestná | Flipper | Higu | Dufková Jana | Výborný 1 |
118 | třída štěňat | Onorine de Saxe | des salines de Goupil | Danilova Natalia | Velmi nadějný 1 |
119 | třída štěňat | Unique Phoebe | Colwyn | Fliessenschuh Michaela | Nadějný 3 |
120 | třída štěňat | Uptown Girl | Colwyn | Oberhauser Sabine | Velmi nadějný 2 |
121 | třída dorostu | Arwen Undómiel | Spirit of Wales | Bankovich Andrej | Diskvalifikace |
122 | třída dorostu | Be Your Miracle | Across the Desert | Hanáková Barbora | Velmi nadějný 2 |
123 | třída dorostu | Bellatrix Elizabeth | od Medušky | Doskočilová Andrea | Velmi nadějný 1 |
124 | třída mladých | Amélie | od Toulovce | Šťastná A. a Šťastný J. | Výborný |
125 | třída mladých | Beren | Corgiira Moravia | Mikesková Ivana | Velmi dobrý |
126 | třída mladých | Bergie | Corgiira Moravia | Račanská I. a Višinka J. | Výborný 2 |
127 | třída mladých | Bernadette | Corgiira Moravia | Chvátal Aleš | Velmi dobrý |
128 | třída mladých | Dancing Hettie | Crownwish | Mašková Luďka | Výborný |
129 | třída mladých | Gessi | King Pet | Koňák Jaromír | Dobrý |
130 | třída mladých | Gilli | King Pet | Benešová Eva | Velmi dobrý |
131 | třída mladých | Grand Trixi | 17th Meridian | Šebesta Z. a Šebestová E. | Velmi dobrý |
132 | třída mladých | Medovaya Plyushka | Ekspo-Margaret's | Horáková Lucie | Výborný 1, CAJC, BOJ |
133 | třída mladých | Red Puma | Telman Haus | Krzyzewska Aleksandra | Výborný 3 |
134 | třída mladých | Theodora Baronka | z Old Pembroku | Krejčí Miroslav | Výborný 4 |
135 | mezitřída | Always on the Wall | Lionsace | Kubíčková Miroslava | Velmi dobrý 3 |
136 | mezitřída | Bína | z Kání hory | Vlčanová Petra | Velmi dobrý |
137 | mezitřída | Bria | Preberry | Wenclová Radka | Dobrý |
138 | mezitřída | Imperia | Kalashnikhof | Doksanská Lucie | Výborný 1, CAC |
139 | mezitřída | Land of the Rose | Maxbord | Maryška Jan | Výborný 2, Res. CAC |
140 | mezitřída | Milady Monique | Higu | Procházková Eva | Velmi dobrý 4 |
141 | třída otevřená | Agnes | Forever Leo | Kubíčková Miroslava | Velmi dobrý |
142 | třída otevřená | Amilable Snout | Across the Desert | Hanáková B. a Mrázová L. | Absence |
143 | třída otevřená | Aureole's Flake | Across the Desert | Štosek Jiří | Absence |
144 | třída otevřená | Dafi Corgiira Moravia | 17th Meridian | Račanská I. a Višinka J. | Výborný 1, CAC |
145 | třída otevřená | Dziwozona | Lisiura | Vítková Marie | Výborný 2, Res. CAC |
146 | třída otevřená | Fialka | z Mohelky | Kurtáková Jana | Velmi dobrý |
147 | třída otevřená | Hope Handmade | Kinberger's | Dvořáková Ivana | Dobrý |
148 | třída otevřená | Julie Jewel | Kinberger's | Švestková Iveta | Velmi dobrý |
149 | třída otevřená | Legacy of Love | Kinberger's | Kubíčková Miroslava | Velmi dobrý |
150 | třída otevřená | Lesson of Love | Kinberger's | Kinbergerová Renáta | Velmi dobrý 4 |
151 | třída otevřená | Milly Miracle of | Kinberger's | Bönsch Petr | Velmi dobrý 3 |
152 | třída otevřená | Ombretta | Corgilandia | Soltezs Edith | Velmi dobrý |
153 | třída pracovní | Foxy Uniqua | 17th Meridian | Bankovichovi A. a Z. | Velmi dobrý 1 |
154 | třída vítězů | Czech Xenie | 17th Meridian | Ikeda Natsumi | Velmi dobrý |
155 | třída vítězů | Ann Yasmina | Across the Desert | Bílá Lenka | Absence |
156 | třída vítězů | Bessi | Urban Corgis | Bankovich Andrej | Výborný 1, CAC, Klubový vítěz, BOS |
157 | třída vítězů | Catty | od Azalky z Velvar | Srbová Alena | Výborný 2, Res. CAC |
158 | třída vítězů | Czech Xera | 17th Meridian | Račanská I. a Višinka J. | Výborný 3 |
159 | třída vítězů | Divine Design at Lisiura | Amberynlea | Redlicka A. a Mejer A. | Absence |
160 | třída vítězů | Eshly | King Pet | Pospíšilová Dana | Velmi dobrý 4 |
161 | třída veteránů | Adrika | ze Strašecí | Vlčanová Petra | Velmi dobrý 4 |
162 | třída veteránů | Caliope | Monteka | Dvořáková Ivana | Absence |
163 | třída veteránů | Dee Dimaond | Kinberger's | Srbová Alena | Velmi dobrý 3 |
164 | třída veteránů | Eraclea | Corgilandia | Soltezs Edith | Velmi dobrý 2 |
165 | třída veteránů | Frida | Bugi Vugi | Ambrozová Věra | Velmi dobrý 1 |