Duo CACIB Praha 1. 12. 2019

Australská kelpie, rozhodčí Alexandra Grygarová

 Kat.číslo  Kruh  Třída  Jméno  Chov. stanice  Majitel  Výsledek
5001 5  mezitřída  Kongo Black  Mount Mckinkey   Nováková Marcela  Výborný 1, CAC, CACIB, BOB 
5002 5  třída pracovní  Strong Excalibur   Red Radimus  Goleman Malgorzata   Výborný 1, CAC, Res.CACIB
5003 5  třída mladých  Brů  Bohemian Tarn  Ježková Kristýna  Výborný 1, CAJC, BOJ, BOS
5004 5  třída mladých  Black Velvet  Be Lacami  Belobrad Lukáš  Velmi dobrý 2
5005 5  mezitřída  Gallant Freya II  Cefeus  Vejmělková Karolina  Výborný 1
5006 5  mezitřída  Ginny  Dai Muratori  Hůlová Petra  Velmi dobrý 2
5007 5  třída otevřená   Kelpie's  Xapatán  Kučerová Helena  Velmi dobrý 1

Welsh corgi cardigan, rozhodčí Christen Lang, N 

 Kat.číslo  Kruh  Třída  Jméno  Chov. stanice  Majitel  Výsledek
5606 51  třída mladých  Arthas  Anny Nupachaki  Lebeda Michal  Výborný 1, CAJC, BOJ
5607 51  mezitřída  Caprian  Deutz  Jírová Martina  Výborný 1, CAC
5608 51  třída otevřená  Urban Line  Big Royal Payton  Sidorova A  Výborný 1, CAC, CACIB, BOB 
5609 51  třída otevřená  Future Adventure  Kasmir Moravia  Kaššai Martin  Výborný 2, Res.CAC, Res.CACIB 
5610 51  třída veteránů  Alian Barbe Torte  Shining Sirius  Křížek Tomáš   Výborný 1, BOV
5611 51  třída mladých  Brigitte Bardot  Emily Bohemia  Hrbek Jan  Velmi dobrý 1
5612 51  mezitřída  Live  the Italian Dream  Armani Milada  Velmi dobrý 3
5613 51  mezitřída   Egoza Letnaya Groza  Farvater  Kamenetskaya M  Výborný 1, CAC, CACIB, BOS
5614 51  mezitřída   Night Keepish  Handmade Dream  Lazarevich Anna  Výborný 2, Res.CAC, Res.CACIB
5615 51  třída otevřená   Waves Carry La Wanda   Gaucho  Kamenetskaya M  Výborný 1, CAC
5616 51  třída otevřená  Aini Damia  of Valley of Respite   Beyerová Vladimíra   Absence

Welsh corgi pembroke, rozhodčí Christen Lang, N

 Kat.číslo  Kruh  Třída  Jméno  Chov. stanice  Majitel  Výsledek
5617 51  třída dorostu  Falco  Habrovanské slunce  Strnadová Jana  Velmi nadějný 1
5618 51  třída mladých  Heading To Dream  Mistycor  Zhukov Vladimir  Výborný 1, CAJC, BOJ
5619 51  třída mladých  Apple  of Royal Ancestry  Maryška Jan  Výborný 3
5620 51  třída mladých  Egyed  Blatka  Večeřová Hana  Velmi dobrý 4
5621 51  třída mladých  Queens Knight  Pemslife  Halíř Václav  Výborný 2
5622 51  třída otevřená  Dan  Habrovanské slunce  Holzbecherová Eva  Výborný 2, Res.CAC
5623 51  třída otevřená  History Supreme II  Mistycor  Erakhtina Maria  Výborný 1, CAC, CACIB, BOB
5624 51  třída otevřená  Aron  Attraversiamo  Ondráčková Irena  Absence
5625 51  třída otevřená  Athos  od Toulovce  Drbohlavová Alice  Výborný 3
5626 51  třída šampionů  Clark Yasmin  Quessant  Zvonař Antonín  Výborný 1, CAC, Res.CACIB
5627 51  třída šampionů  Ullis  Winner Hund  Ostroukhova Tatyana  Výborný 2, Res.CAC
5628 51  třída mladých  Blooming Diva  Laif Spring  Zvonař Antonín  Výborný 1, CAJC
5629 51  třída mladých  Another Girl Planet  Luxbery  Holková Kateřina  Velmi dobrý 3
5630 51  třída mladých  Dginger-Snap  Laif Spring  Lazarevich Anna  Velmi dobrý 2
5631 51  mezitřída  Blooming Springtime  Mistycor  Rozova Yulia  Výborný 1, CAC, CACIB, BOS
5632 51  mezitřída  Gabby  Velvarská farma  Srbová Alena  Výborný 2, Res.CAC
5633 51  třída otevřená  Holy Moly from Staken  Daredevil´s  Maryška Jan  Výborný 2
5634 51  třída otevřená  Pechen´ka  S Zhukovki  Tolarová Lucie  Výborný 1
5635 51  třída šampionů  Image  Čičiko  Trauškeová Marie  Velmi dobrý 3
5636 51  třída šampionů  Catty  od Azalky z Velvar  Srbová Alena  Výborný1, CAC, RCACIB
5637 51  třída šampionů  Over-adn-over  Style life  Lazarevich Anna  Velmi dobrý 2

uživatelský obsah - vždy jako první článek!!!

---odkaz na všechny novinky---

---obrázky v záhlaví---

Aktuality