Duo CACIB Praha 30. 11. 2019

Australská kelpie, rozhodčí Milan Krinke

 Kat.číslo  Kruh  Třída  Jméno  Chov. stanice  Majitel  Výsledek
1 54  mezitřída  Kongo Black  Mount Mckinkey  Nováková Marcela  Výborný 1, CAC, Res.CACIB
2 54  třída pracovní  Strong Excalibur  Red Radimus  Goleman Malgorzata  Výborný 1, CAC, CACIB, BOS
3 54  třída štěňat  Catch Me If You Can  Bohemian Tarn  Svobodová Michaela  Nadějný 1
4 54  třída mladých  Black Velvet  Be Lacami  Belobrad Lukáš  Velmi dobrý 2
5 54  třída mladých  Brů  Bohemian Tarn  Ježková Kristýna  Velmi dobrý 1
6 54  mezitřída  Gallant Freya II  Cefeus  Vejmělková Karolina  Výborný 1, CAC, CACIB
7 54  mezitřída  Ginny  Dai Muratori  Hůlová Petra  Výborný 2, Res.CAC, Res.CACIB
8 54  třída veteránů  Defty Blue  Mount Mckinkey  Nováková Marcela  Výborný 1, BOV, BOB

Welsh corgi cardigan, rozhodčí Dragan Babić, SRB 

 Kat.číslo  Kruh  Třída  Jméno  Chov. stanice  Majitel  Výsledek
594 30  třída štěňat  Jimi Hendrix  Dummles  Gerendová Patrícia  Velmi nadějný 1
595 30  třída dorostu  Bifidus  Tailorscardi  Sprangers Laurence  Velmi nadějný 1
596 30  třída mladých  Arthas  Anny Nupachaki  Lebeda Michal  Výborný 1, CAJC, BOJ
597 30  mezitřída  Caprian  Deutz  Jírová Martina  Výborný 1, CAC, Res.CACIB
598 30  třída šampionů  Urban Line  Big Royal Payton  Sidorova A  Výborný 1, CAC, CACIB, BOB
599 30  třída veteránů  Alian Barbe Torte  Shining Sirius  Křížek Tomáš  Výborný 1, BOV
600 30  třída mladých  Egoza Letnyaya Groza  Farvater  Kamenetskaya M  Výborný 1, CAJC
601 30  třída mladých  Brigitte Bardot  Emily Bohemia  Hrbek Jan  Velmi dobrý 3
602 30  třída mladých  Daira  Brno-Frost  Vaňková Nikola  Velmi dobrý 4
603 30  třída mladých  Night Keepish  Handmade Dream  Lazarevich Anna  Výborný 2
604 30  mezitřída  Live  the Italian Dream  Armani Milada  Výborný 1
605 30  třída otevřená  Aini Damia  of Valley of Respite  Beyerová Vladimíra  Absence
606 30  třída šampionů  Waves Carry La Wanda  Gaucho  Kamenetskaya M  Výborný 1, CAC, CACIB, BOS

Welsh corgi pembroke, rozhodčí Dragan Babić, SRB

 Kat.číslo  Kruh  Třída  Jméno  Chov. stanice  Majitel  Výsledek
607 30  třída mladých  Apple   of Royal Ancestry  Maryška Jan  Výborný 2 
608  30  třída mladých  Heading To Dream  Mistycor  Zhukov Vladimír   Výborný 1, CAJC, BOJ 
609 30  třída mladých  Queens Knight  Pemslife  Halíř Václav  Výborný 3 
610 30  třída otevřená  Aron  Attraversiamo  Ondráčková Irena  absence 
611  30  třída otevřená  Dan  Habrovanské slunce  Holzbecherová Eva   Výborný 2, Res.CAC 
612  30  třída otevřená  History Supreme II  Mistycor  Erakhtina Maria  Výborný 1, CAC, Res.CACIB 
613  30  třída šampionů   Clark Yasmin  Quessant  Zvonař Antonín  Výborný 2, Res.CAC 
614  30  třída šampionů   Ullis  Winner Hund  Ostroukhova Tatyana  Výborný 1, CAC, CACIB, BOB
615  30  třída mladých  Another Girl Planet  Luxbery  Holková Kateřina  Výborný 2
616  30  třída mladých  Blooming Diva  Laif Spring  Zvonař Antonín  Výborný 
617  30  třída mladých  Bree  Spirit of Wales  Sýkorová Markéta  Výborný 
618  30  třída mladých  Dginger-Snap  Laif Spring  Lazarevich Anna  Výborný 1, CAJC, BOS
619  30  třída mladých  Missi  Top Ledi  Kučerová Hana  Výborný
620  30  mezitřída  Blooming Springtime  Mistycor  Rozova Yulia  Výborný 1, CAC, Res.CACIB 
621  30  mezitřída   Debie  Dream of youth  Smělíková Ivana  Výborný 3
622  30  mezitřída  Gabby  Velvarská farma  Srbová Alena  Výborný 2, Res.CAC 
623  30  třída otevřená  Bajkal  z Kání hory  Dvořáková Jana  Výborný 1, CAC, CACIB
624 30  třída otevřená  Holy Moly from Staken  Daredevil´s  Maryška Jan  Výborný 2, Res.CAC
625 30  třída otevřená  Pechen'ka  s Zhukovki  Tolarová Lucie  Výborný 3
626 30  třída šampionů  Catty  od Azalky z Velvar  Srbová Alena  Výborný 2, Res.CAC
627 30  třída šampionů  Image  Čičiko  Trauškeová Marie  Výborný 1, CAC
628 30  třída šampionů  Over-adn-over  Style life  Lazarevich Anna  Výborný 3 

uživatelský obsah - vždy jako první článek!!!

---odkaz na všechny novinky---

---obrázky v záhlaví---

Aktuality