Intercanis 22. 6. 2019 Brno

Australská kelpie, rozhodčí Andrzej Zamoyski, PL

Kat.číslo Kruh  Třída  Jméno  Chov. stanice  Majitel  Výsledek
2 5  třída mladých  Kongo Black  Mount Mckinkey  Nováková Marcela   Výborný 1, CAJC, BOJ
3 5  třída šampionů   Across the Stars   of Schmikes Yard   Grymová Monika  Výborný 1, CAC, CACIB, BOB 
4 5  třída mladých  Alive Alexis  FastForJoy  Fikerlová Ingrid  absence 
5 5  třída mladých  Ginny  Dai Muratori  Hůlová Petra  absence
6 5  třída mladých  Grace  Dai Muratori  Hanáková Kristýna   absence
7 5  mezitřída  Joytis Black   Mount Mckinkey  Dlabajová Barbora  absence
8 5  třída otevřená  First Flame  Dai Muratori  Hanáková Kristýna  Výborný 1, CAC, CACIB, BOS


Welsh corgi cardigan, rozhodčí Otakar Vondrouš

Kat.číslo Kruh  Třída  Jméno  Chov. stanice  Majitel  Výsledek
391 2  třída dorostu   Simba tender Lion   z Jurajskiego Zamku   Kořená Emilie   Velmi nadějný 1 
392 2  třída mladých   Caprian Deutz  Bwthyn  Paráčková Martina   Výborný 1, CAJC 
393 2  třída šampionů   Highlander  Kasmir Moravia  Kašparová Jitka  Výborný 1, CAC, CACIB.BOB 
394 2  třída mladých  A To Rozróba  Chris Team  Kořená Emilie  Výborný 2
395 2  třída mladých  Live  the Italian Dream  Armani Milada  Výborný 1, CAJC, BOJ
396 2  třída mladých  Ready Steady Go  Felangry  Kulbatska Marta  Výborný 3
397 2  mezitřída  Chamber Of Secrets   Kasmir Moravia  Kašparová Jitka  Výborný 1, CAC, CACIB, BOS 
398 2  třída otevřená  Pola  Gaucho  Kozáková Pavlína  Výborný 1, CAC, Res. CACIB


Welsh corgi pembroke, rozhodčí Otakar Vondrouš

Kat.číslo Kruh  Třída  Jméno  Chov. stanice  Majitel  Výsledek
399 2  třída mladých  Apple  of Royal Ancestry   Maryška Jan  Výborný 1, CAJC, BOJ, BOB
400 2  třída mladých  Fortis  Urban Corgis  Petrová Pavla  Výborný 3
401 2  třída mladých  Hearty Sonny  17th Meridian  Mašková Luďka  Výborný 2
402 2  mezitřída  Gizmo  Bytham  Danilova Natalia  Výborný 1, CAC, Res. CACIB
403 2  mezitřída  Rock'N' Rol  Telman Haus  Brožíková Monika  Výborný 2, Res. CAC
404 2  třída otevřená  Dan  Habrovanské slunce   Holzbecherová Eva  Výborný 1, CAC
405 2  třída šampionů   Hunting for Compkliments
 from Staken
 Daredevil's  Maryška Jan  absence
406 2  třída šampionů   Iivo  Bugi Vugi  Ambrozová Věra   Výborný 1, CAC, CACIB
407 2  třída dorostu  Bess  Alisyel  Unucková Markéta  Velmi nadějný 1
408 2  třída mladých  Debie  Dream of youth  Smělíková Ivana  Výborný 1, CAJC
409 2  třída mladých  Fleur  Gerda  Kulbatska Marta  Výborný 2 
410 2  třída mladých  Juniper  Bugi Vugi  Desenský Libor  Výborný 3
411 2  třída mladých  Pszczólka Maja  Uszy do Góry  Bednářová Martina   absence
412 2  mezitřída  Arwen Undómiel  Spirit of Wales  Bankovich Andrej  Výborný 3
413 2  mezitřída   Dancing Hettie  Crownwish  Mašková Luďka  Výborný 2, Res. CAC
414 2  mezitřída  Onorine from saxe  Des Salines De Goupil   Danilova Natalia  Výborný 1, CAC, CACIB, BOS 
415 2  třída otevřená  Chloe  Bugi Vugi  Desenský Libor  Výborný 2, Res. CAC
416 2  třída otevřená  Medovaya Plyushka  Ekspo-Margaret's   Horáková Lucie  Výborný 1, CAC, Res. CACIB

uživatelský obsah - vždy jako první článek!!!

---odkaz na všechny novinky---

---obrázky v záhlaví---

Aktuality