Klubová výstava 3. 8. 2019 Valtice - Welsh corgi pembroke

Welsh corgi pembroke, rozhodčí Edith Soltesz, A

Kat.číslo Třída Jméno Chov. stanice Majitel Výsledek
88  třída štěňat  Bay Balu  Personofikacja  Vyčítalová Bára  Velmi nadějný 2
89  třída štěňat  Brihtric From Wessex  of Royal Ancestry  Srbová A. + Maryška J.  Velmi nadějný 1
90  třída dorostu  Blue  Spirit of Wales  Nagy Marian  Nadějný 3
91  třída dorostu  Heading To Dream  Mistycor  Zhukov Vladimír  Velmi nadějný 1, BIS PUPPY
92  třída dorostu  Queen's Knight  Pemslife  Halíř Václav  Velmi nadějný 2
93  třída mladých  Apple  of Royal Ancestry  Maryška Jan  Výborný 3
94  třída mladých  Come And Get It  Foxy Fellow  Hlaváčová Jana  Velmi dobrý 4
95  třída mladých  Ervin  Blatka  Radoušková Tereza  Velmi dobrý
96  třída mladých  Finn  Velvarská farma  Hronová Radka  Velmi dobrý
97  třída mladých  Fortis  Urban Corgis  Petrová Pavla  Velmi dobrý 
98  třída mladých  Jeff Bar  Bugi Vugi  Skýpalovi D. + J.  Výborný 2
99  třída mladých   Joby  Bugi Vugi  Vévoda J. + Schoppiková P.   Výborný 1, CAJC
100  mezitřída  Cacanek Kusy  Lisiura  Redlicka A. + Kasprzak J.  Výborný 1, CAC
101  mezitřída  Gizmo   Bytham  Danilova Natalia  Výborný 2, Res. CAC
102  mezitřída  Your Leonid  Born To Be  Horáčková Anna  Výborný 3
103  mezitřída  Your Nikolaj  Born To Be  Trefán-Török Alexandra  Výborný 4
104  třída otevřená  Bundaberg  Penfro  Vávrová Andrea  Výborný 3
105  třída otevřená  Dan   Habrovanské slunce  Holzbecherová Eva  Výborný 4
106  třída otevřená  Hunting for Compkliments
 from Staken
 Daredevil's  Maryška Jan  Výborný 1, CAC, Klubový vítěz, BOB
107  třída otevřená  Khaan Kiss of  Kinberger's  Skovajsová Rosívalová Elena   Výborný
108  třída otevřená  Spirit of Joy  Mistycor  Zhukov Vladimír  Výborný 2, Res. CAC
109  třída vítězů  Artush  Royal Corgis  Šedivá Lenka  Výborný 4
110  třída vítězů  Atom  Dream of Youth  Sedláková Helena  Velmi dobrý
111  třída vítězů  Czardasz Kusy  Corgilia  Kokot Robert  Velmi dobrý
112  třída vítězů  Huggo Handmade  Kinberger's  Kinbergerová Renáta  Výborný 3
113  třída vítězů  Iivo  Bugi Vugi  Ambrozová Věra  Výborný 1, CAC,
 NEJ WCP CZ CHOVU 
114  třída vítězů  Moonlight Walker  Pemslife  Halíř Václav  Výborný 2, Res. CAC
115  třída veteránů  Banjo  Nomparellin  Kinbergerová Renáta  Výborný 1, BOV, BIS VETERAN
116  třída čestná  Dar Corgiira Moravia  17th Meridian  Višinka J. + Račanská I.  Výborný 2
117  třída čestná  Dundee Diamond  Kinberger's  Kinbergerová R. + Perglová K.  Výborný 1 
118  třída štěňat  Betty I. the Queen  of Royal Ancestry  Maryška Jan  Nadějný 3
119  třída štěňat  Boleyn Lady Ann  of Royal Ancestry  Maryška Jan  Velmi nadějný 1
120  třída štěňat  Fairless Foxy  Aleant  Kolsovszky Kitti  Velmi nadějný 2
121  třída dorostu  Abby  Bystrý Lišiak  Krejčová Lucie  absence
122  třída dorostu  Beda  Alisyel  Dašková Jana  Velmi nadějný 1
123  třída dorostu  Bree  Spirit of Wales  Sýkorová Markéta  absence
124  třída dorostu   I Sing Easy Go From  Valhalos Sargas  Halíř Václav  absence
125  třída dorostu  Rusalka  Limbonsnest  Hanzlíková Vladimíra  Velmi nadějný 2
126  třída mladých  Bella Anima  Mio Mare  Sumegi Klara  Velmi dobrý
127  třída mladých  Debie  Dream of Youth  Smělíková Ivana  Výborný
128  třída mladých  Dixi  Dream of Youth  Schmeidlerová Michala  Výborný 3
129  třída mladých  Elsa  Habrovanské slunce  Čalkovská Kateřina  Velmi dobrý
130  třída mladých  Eszter  Blatka  Horáčková Anna  Výborný
131  třída mladých  Evelína  Habrovanské slunce  Horáková Lucie  Výborný
132  třída mladých  Gracja  Somisiowy Lasek  Dostálová Michaela  Velmi dobrý 
133  třída mladých  Incredible Me  O'r Tirroed Isel  Štursová Gabriela  Výborný 2
134  třída mladých  Naomi Camila  Higu  Kinbergerová Renáta  Výborný 1, CAJC, BOJ, BIS JUNIOR
135  třída mladých  Nice Jenny  Higu  Benešová Eva  Výborný 4
136  třída mladých  Pszczólka Maja  Uszy do Góry  Bednářová Martina  Velmi dobrý
137  třída mladých  Rzeczka  Lisiura  Janečka Zdeněk  Velmi dobrý
138  mezitřída  Arwen Undómiel  Spirit of Wales  Bankovich Andrej  Výborný 1, CAC
139  mezitřída  Be Your Miracle  Across the Desert  Hanáková Barbora  Výborný 
140  mezitřída  Beltaine  vom Massenbachtal  Sukdolovi P. + I.  Výborný 2, Res. CAC
141  mezitřída  Onorine From Saxe  des Salines de Goupil   Koshman Ekaterina  Výborný 4
142  mezitřída   Pauline  Salve Maris Stella  Koshman Ekaterina  Výborný 3
143  třída otevřená  Agnes  Forever Leo  Kubíčková Miroslava  Velmi dobrý
144  třída otevřená  Always on the Wall  Lionsace  Kubíčková Miroslava  Velmi dobrý
145  třída otevřená  Bajkal  z Kání hory  Dvořáková Jana  Velmi dobrý
146  třída otevřená  Beren  Corgiira Moravia  Mikesková Ivana  Výborný 3
147  třída otevřená  Bergie  Corgiira Moravia  Račanská I. + Višinka J.  Výborný
148  třída otevřená  Carmen   Blatka  Lechnýřovi A. + J.  Velmi dobrý
149  třída otevřená  Gessi  King Pet  Koňák Jaromír  Výborný 4
150  třída otevřená  Hope Handmade  Kinberger's  Dvořáková Ivana  absence
151  třída otevřená  Legacy of Love  Kinberger's  Kubíčková Miroslava  Výborný 1, CAC, Klubový vítěz, BOS 
152  třída otevřená  Lesson of Love  Kinberger's  Kinbergerová Renáta  Výborný
153  třída otevřená   Medovaya Plyushka  Ekspo-Margaret's  Horáková Lucie  Výborný 2, Res. CAC
154  třída otevřená  Milly Miracle of  Kinberger's  Bönsch Petr  Velmi dobrý
155  třída pracovní  Gilli  King Pet  Benešová Eva  Výborný 1, CAC
156  třída vítězů  Bessi  Urban Corgis  Bankovich Andrej  Výborný 1, CAC
157  třída vítězů  Dafi Corgiira Moravia  17th Meridian  Račanská I. + Višinka J.  Výborný 2, Res. CAC
158  třída veteránů  Caliope   Monteka  Dvořáková Ivana  Výborný 2
159  třída veteránů  Dee Diamond  Kinberger's  Srbová Alena  Výborný 3
160  třída veteránů  Frida  Bugi Vugi  Ambrozová Věra  Výborný 1
161  třída čestná  Berenika  Quessant  Hanáková Barbora  Výborný 1
162  třída čestná  Czech Xenie  17th Meridian  Ikeda Natsumi  Výborný 2
163  třída čestná  Czech Xera  17th Meridian  Račanská I. a Višinka J.  Výborný 3

uživatelský obsah - vždy jako první článek!!!

---odkaz na všechny novinky---

---obrázky v záhlaví---

Aktuality