Klubová výstava 3. 8. 2019 Valtice - Australská kelpie

Australská kelpie, rozhodčí Ildikó Muzslai, HU

Kat.číslo  Třída  Jméno  Chov. stanice  Majitel  Výsledek
1  třída štěňat  Elegant Ezri  Kimbilio  Šanderovi Pavel a Andrea  Velmi nadějný 1
2  třída mladých  Kongo Black  Mount Mckinkey  Nováková Marcela  Výborný 1, CAJC, BOJ
3  třída mladých  Merlin  Xapatán  Kotková Lucie Isabella  absence
4  mezitřída  Anthony  Be Lacami  Gašpárková Pavla  Velmi dobrý 2
5  mezitřída  Thorin Red Radimus   Callicoma  Illakowicz Radochna  Výborný 1, CAC, Klubový vítěz, BOB, BIS 
6  třída otevřená   Inferno Black  Mount Mckinkey  Nováková Marcela  Výborný 1, CAC
7  třída otevřená  Lex  Xapatán  Veislíková Kristýna  diskvalifikace
8  třída pracovní  Apple Brown  Rebell Represent  Semencová Irena  Výborný 1, CAC
9  třída pracovní  Strong Excalibur  Red Radimus  Goleman Malgorzata  Výborný 2, Res. CAC
10  třída vítězů  Demon Dobby  Devil of Highland   Štádler Peter  Výborný 1, CAC
11  třída vítězů  Flash Black  Mount Mckinkey  Blandová Žaneta  Výborný 2, Res. CAC
12  třída veteránů  Bombastic Bolt  Devil of Highland  Gabriel Stanislav  Výborný 2
13  třída veteránů  Cash  z Lodice  Slabiňáková Helena  Velmi dobrý 3
14  třída veteránů  Erragon  Xapatán  Hlaváčová Miroslava  Velmi dobrý 4
15  třída veteránů  Black Fast Boy  Skovfarmen's
 Nováková Marcela  Výborný 1, BOV
16  třída čestná  Chilli Black  Mount Mckinkey  Nováková Marcela  Výborný 1
17  třída dorostu  Black Velvet  Be Lacami  Belobrad Lukáš  Velmi nadějný 1
18  třída mladých  Cheeky Chucky  Devil of Highland  Kalábová Martina  Výborný 2
19  třída mladých   Maia   Xapatán  Tůmová Petra  Výborný 1, CAJC
20  třída mladých   Mia  Xapatán  Tancer Jiří  Výborný 3
21  mezitřída   DJ Didaché  Kimbilio  Jandera Václav  Výborný 1, CAC, Klubový vítěz, BOS
22  mezitřída  Gallant Freya II  Cefeus  Vejmělková Karolína  Výborný 2, Res. CAC
23  mezitřída   Jo-Jo Black  Mount Mckinkey  Slabiňáková Helena  Velmi dobrý
24  mezitřída   Joytis Black  Mount Mckinkey  Dlabajová Barbora  Výborný 3
25  mezitřída   Julissa Black  Mount Mckinkey  Semencová Irena  Velmi dobrý 4
26  třída otevřená   Creative Cattie  Kimbilio  Cieslar Roman  absence
27  třída otevřená   Ewelyn  Dai Muratori  Peštová Lucie  Velmi dobrý 3
28  třída otevřená   Hermiona Granger  Red Radimus  Wisniewska Anna  diskvalifikace
29  třída otevřená  Inge Black  Mount Mckinkey  Nováková Marcela  Výborný 1, CAC
30  třída otevřená  Lessley  Xapatán  Kovalev Pavel  Výborný 2, Res. CAC
31  třída otevřená  Lussy  Xapatán  Tancer Jiří  Velmi dobrý 4
32  třída pracovní  Quick Silver  Belatar's  Gabriel Stanislav  Velmi dobrý 2
33  třída pracovní  Red Dublin  Kelpiebrink  Illakowicz Radochna  Výborný 1, CAC
34  třída vítězů  Brown Baireen  Kimbilio  Chalupová Milena  Výborný 3
35  třída vítězů  Fairy Fossie  Devil of Highland  Peštová Lucie  Výborný 1, CAC
36  třída vítězů   Defty Blue  Mount Mckinkey  Nováková Marcela  Výborný 2, Res. CAC
37  třída veteránů  Arrogance  z Lodice  Nováková Marcela  Výborný 1
38  třída čestná  Fatal Black  Mount Mckinkey  Nováková Marcela  Výborný 1, NEJ AKE CZ CHOVU

uživatelský obsah - vždy jako první článek!!!

---odkaz na všechny novinky---

---obrázky v záhlaví---

Aktuality