Klubová výstava 3. 8. 2019 Valtice - Welsh corgi cardigan

Welsh corgi cardigan, rozhodčí Carrie Russel-Smith, GB

Kat.číslo  Třída  Jméno  Chov. stanice  Majitel  Výsledek
39  třída dorostu  Happy Hanuman  z Irexu  Šormová Alena  Velmi nadějný 2
40  třída dorostu  Happy Noa  z Irexu  Dohnalová Petra  Velmi nadějný 1
41  třída dorostu  Simba Tender Lion  z Jurajskiego zamku   Kořená Emilie  Velmi nadějný 3
42  třída mladých  Dragon Beautiful  Joy of Life  Pfalzgraf Luise  absence
43  třída mladých  Haribo  Dummles  Pietrzak Jagoda  Výborný 1, CAJC, BOJ, BOS
44  třída mladých   Lucifer  Corlan Gi  Zetová Lucie  Velmi dobrý 2
45  mezitřída  Caprian Deutz  Bwthyn  Paráčková Martina  Výborný 2, Res. CAC
46  mezitřída Cuilean  Foxhouse  Martina Fuchs  absence
47  mezitřída  Lexus  Corlan Gi  Tancer Jiří  Výborný 4
48  mezitřída  M-Haskell  Stajnia Magia  Scierski Pawel  Výborný 3
49  mezitřída  Once Upon A Time  Uszaki  Zalewska M. + Duber M.  Výborný 1, CAC, Klubový vítěz
50  třída otevřená   Dirty Dancer  Kasmir Moravia  Sůjová N. + Kašparová J.  Výborný 3
51  třída otevřená  Earl Grey  Kasmir Moravia  Sovadinová Lenka  Výborný 4
52  třída otevřená  Grand Master Luke  Dummles  Pietrzak Jagoda  Výborný 2, Res. CAC
53  třída otevřená  Maxi Mi  Chris Team  Krzemiński Miroslaw  Výborný 1, CAC
54  třída vítězů  Easy Rider  Dummles  Pietrzak Jagoda  Výborný 1, CAC
55  třída vítězů  Grumpy  Swedewaves  Kašparová Jitka  Výborný 3
56  třída vítězů  Hipo Botam  Chris Team  Sajewska Joanna  Výborný 2, Res. CAC
57  třída veteránů  Falkor Luck Dragon  Uszaki  Zalewska Magdalena  absence
58  třída veteránů  Gamay  Corlan Gi  Černá Lenka  Výborný 1
59  třída čestná  Frodo  z Irexu  Kořená Emilie  Výborný 1
60  třída štěňat  Icy Tower  Dummles  Vaculová Tereza  Velmi nadějný 1, BIS BABY
61  třída dorostu  Happy Džeri   z Irexu  Zicháčková Lucie  Velmi nadějný 1
62  třída dorostu  Happy Maia  z Irexu  Tomčalová Andrea  Nadějný 2
63  třída mladých  A To Rozróba  Chris Team  Kořená Emilie  Výborný 1, CAJC
64  třída mladých  Alexandra  Anny Nupachaki  Kratochvílová Iveta  Výborný 2
65  mezitřída  Chamber of Secrets  Kasmir Moravia  Kašparová Jitka  Výborný 1, CAC, Klubový vítěz, BOB,
 NEJ WCC CZ CHOVU
 
66  mezitřída  Ooh Aah  Uszaki  Zalewska M. + Dluźniewska E.  Velmi dobrý 3
67  mezitřída  Time of Hope  Fest  Sajewska Joanna  Výborný 2, Res. CAC
68  třída otevřená  Alison  Tailorscardi  Vaculová Tereza  Velmi dobrý
69  třída otevřená  Darlun Hardd  Shining Sirius  Obrázek Karel  Velmi dobrý
70  třída otevřená  Fabulous Beauty  Kasmir Moravia  Krejčí Miroslava  Velmi dobrý 4
71  třída otevřená  Jeepers Creepers  Uszaki  Zalewska Magdalena  Výborný 2, Res. CAC
72  třída otevřená  Kelley  Corlan Gi  Sommer Václav  Dobrý
73  třída otevřená  No Mountain High Enough   Uszaki  Zalewska M. + Sedlowska J.  absence
74  třída otevřená  Pola  Gaucho  Kozáková Pavlína  Velmi dobrý 3
75  třída otevřená  Russian River  Corgi na Volge  Rygier Julita  Výborný 1, CAC
76  třída pracovní  Arthemis  Tyn Castle  Jenčíková Petra  Výborný 2, Res. CAC
77  třída pracovní  Gwyneth   Corlan Gi  Sedloňová Hana  Výborný 1, CAC
78  třída pracovní  Keara  Corlan Gi  Zetová Lucie  Dobrý
79  třída vítězů  Andaly    Rygier Julita  Výborný 1, CAC
80  třída vítězů  Beautiful Dream  Kasmir Moravia  Krejčí Miroslava  Velmi dobrý 2
81  třída vítězů  Mrs Beaver  Uszaki  Zalewska Magdalena  absence
82  třída veteránů  Aimy  Kasmir Moravia  Kašparová Jitka  Výborný 1, BOV
83  třída veteránů  Felicita  Corlan Gi  Sommerová Emilie  Dobrý
84  třída veteránů  Fest Koria  z Otylki  Rygier Julita  Výborný 2
85  třída veteránů  Whoopi Goldberg  Mandylay's  Dluźniewska Ewelina  Výborný 3
86  třída čestná  Fairy  z Irexu  Kořená Emilie  Výborný 2
87  třída čestná  Firewall  Dummles  Černá Lenka  Výborný 1

 

uživatelský obsah - vždy jako první článek!!!

---odkaz na všechny novinky---

---obrázky v záhlaví---

Aktuality