Mezinárodní výstava psů 12. 10. 2019 České Budějovice

Australská kelpie, rozhodčí Olga Dolejšová

Kat.číslo Kruh  Třída  Jméno  Chov. stanice  Majitel  Výsledek
1 1  třída mladých  Merlin    Xapatán   Kotková Lucie Isabella   Výborný 1, CAJC 
2 1  třída otevřená   Creative Caiko   Kimbilio  Maixnerová Naděžda  Výborný 1, CAC, CACIB, BOS 
  3  1  třída veteránů  Erragon  Xapatán  Tomanová Miroslava  Výborný 1
 4  1  třída mladých  Brů   Bohemian Tarn   Ježková Kristýna   Výborný 1, CAJC, BOJ 
 5  1  třída mladých  Mia  Xapatán  Tancer Jiří  Velmi dobrý 2
 6  1  mezitřída  DJ Didaché  Kimbilio  Jandera Václav  Výborný 1, CAC
7 1  třída otevřená  Arrogant Prada   Bohemian Tarn  Šafaříková Karolína  Velmi dobrý 3
8 1  třída otevřená  Brown Bernie  Kimbilio  Zapletalová Jana  absence
9 1  třída otevřená  Kelpie's  Xapatán  Kučerová Helena  Výborný 2, Res. CAC, Res. CACIB 
10 1  třída otevřená  Lussy   Xapatán  Tancer Jiří  Výborný 1, CAC, CACIB
11 1  třída veteránů  Against  The Wind  Kučerová Helena  Výborný 1, BOV, BOB


Welsh corgi cardigan, rozhodčí Brigita Kremser, SLO

Kat.číslo Kruh  Třída  Jméno  Chov. stanice  Majitel  Výsledek
417 3  třída mladých   Happy Noa    z Irexu   Dohnalová Petra   Výborný 1, CAJC, BOJ, BOB 
418  3  mezitřída   Lexus  Xapatán  Tancer Jiří  Výborný 1, CAC, CACIB 
419  3  třída mladých   Daira  Brno-Frost  Vaňková Nikola   Výborný 1, CAJC
420  3  třída otevřená   Aini Damia  of Valley of Respite   Beyerová Vladimíra   Výborný 3 
421  3  třída otevřená  Avelyn   Tyn Castle  Andrukhov Konstantin   Výborný 1, CAC, CACIB
422  3  třída otevřená  Ginnie  Kasmir Moravia  Machovský Josef  Výborný 2, Res. CAC, Res. CACIB 
423 3  třída veteránů  Black Energy   z Irexu  Fuglevičová Marta  Výborný 1, BOV, BOS


Welsh corgi pembroke, rozhodčí Brigita Kremser, SLO

Kat.číslo Kruh  Třída  Jméno  Chov. stanice  Majitel  Výsledek
424 3  třída dorostu  Cecil William   of Royal Ancestry  Vosáhlo Petr  Velmi nadějný 1 
425  3  třída mladých  Guess  Velvarská farma  Verbírová Valéria   absence 
426 3  třída mladých  Heading To Dream  Mistycor  Zhukov Vladimír  Výborný 1, CAJC
427  3  třída mladých  Queens Knight  Pemslife  Halíř Václav  Výborný 2
428  3  mezitřída  Can't Buy Me Love   Foxy Fellow  Bauerová Vendula   Výborný 1, CAC 
429  3  třída otevřená  Corgi Clark  Freston  Kopenec Jan  Výborný 2, Res. CAC
430  3  třída otevřená   Garry   King Pet  Donev Michaela  Výborný 1, CAC, CACIB 
431  3  třída šampionů   Clark Yasmin  Quessant  Zvonař Antonín  Výborný 1, CAC, Res. CACIB
432  3  třída šampionů  Spirit of Joy  Mistycor  Zhukov Vladimír  Výborný 2, Res. CAC
433  3  třída mladých  Another Girl Planet   Luxbery   Holková Kateřina  Výborný 4
434  3  třída mladých  Blooming Diva  Laif Spring  Zvonař Antonín  Výborný 3
435  3  třída mladých  Daring Missandei  Anireka  Bílá Lenka   Výborný 1, CAJC, BOJ
436  3  třída mladých  Gabby  Velvarská farma  Srbová Alena  Výborný
437  3  třída mladých  Incredible Me  O´R Tirroedd Isel  Štursová Gabriela  Výborný 2 
438  3  třída mladých   Missi  Top Ledi  Kučerová Hana  absence
439  3  mezitřída  Beltaine  vom Massenbachtal  Sukdol Petr  Výborný 1, CAC 
440  3  mezitřída  Pechen'ka  s Zhukovki  Tolarová Lucie  absence
441 3  třída otevřená  Bajkal  z Kání hory  Dvořáková Jana  Výborný 1, CAC, Res. CACIB 
442 3  třída otevřená  Gessi  King Pet  Koňák Jaromír  Výborný 2, Res. CAC
443 3  třída otevřená  Wow Victoria  Jerminal Misty  Hesounová Tereza  absence
444 3  třída šampionů  Ann Yasmina  Across the Dessert  Bílá Lenka  Výborný 1, CAC, CACIB, BOB 
 BIG FCI I.-5.místo
445 3  třída šampionů  Catty  od Azalky z Velvar  Srbová Alena  Výborný 2, Res. CAC

uživatelský obsah - vždy jako první článek!!!

---odkaz na všechny novinky---

---obrázky v záhlaví---

Aktuality