Mezinárodní výstava psů 18. 5. 2019 Litoměřice

Australská kelpie, rozhodčí Zsuszanna Vácsi - Balogh 

Kat.číslo Kruh  Třída  Jméno  Chov. stanice  Majitel  Výsledek
1 12  třída mladých  Awesome of Speed   FastForJoy  Zábranská Kristýna   Velmi dobrý
2 12  třída mladých   Kongo Black  Mount Mckinkey   Nováková Marcela  Absence
3 12  třída otevřená  Creative Caiko  Kimbilio  Maixnerová Naděžda   Velmi dobrý
4 12  třída pracovní  Furtus Fueco   Dai Muratori  Králová Alena  Výborný 1
5 12  třída šampionů   Black Quick-Step  Aussie Action's  Ertvåg Hege  Výborný 2, Res. CAC,
 Res. CACIB 
6 12  třída šampionů  Blazing Phoenix II  Cefeus  Ertvåg Hege  Výborný 1, CAC, CACIB, BOB
7 12  třída mladých  Drug Mafia  Rebell Represent   Přibylová Kristýna  Výborný 2
8 12  třída mladých  Gi-Gi  Dai Muratori  Kubištová Jitka   Výborný 1, CAJC, BOJ
9 12  mezitřída  Black Winnie  Aussie Action's  Eltvik Mona  Výborný 1, CAC, Res. CACIB
10 12  třída otevřená  Lussy  Xapatán  Tancer Jiří  Velmi dobrý
11 12  třída šampionů  Overcross  Aria  Eltvik Mona  Výborný 1, CAC, CACIB, BOS


Welsh corgi cardigan, rozhodčí Petr Řehánek

Kat.číslo Kruh  Třída  Jméno  Chov. stanice  Majitel  Výsledek
414 20  třída mladých    Lexus   Corlan Gi  Tancer Jiří   Výborný 1, CAJC
3020 20  mezitřída  Chester  Mal Bagushy    Oberg Cornelia   Výborný 1, CAC, CACIB, BOB 
415 20  třída mladých   A To Rozróba   Chris Team  Kořená Emilie   Výborný 1, CAJC, BOJ 
416 20  mezitřída  Ariana  Tyn Castle  Bouda Martin  Velmi dobrý 2
3021 20  mezitřída  Herbera  Mal Bagushy  Gomenyuk Elena   Výborný 1, CAC, CACIB, BOS


Welsh corgi pembroke, rozhodčí Petr Řehánek

Kat.číslo Kruh  Třída  Jméno  Chov. stanice  Majitel  Výsledek
417 20  třída mladých  Can't Buy Me Love    Foxy Fellow  Bauerová Vendula   Výborný 1, CAJC, BOJ, BOB 
418 20  třída mladých  Come and Get It  Foxy Fellow  Hlaváčová jana  Absence
419 20  mezitřída  Moonlight Walker  Pemslife  Halíř Václav  Výborný 1, CAC, Res. CACIB 
420 20  třída otevřená  Alvin  Všechlapská tůně   Kvízová Vladimíra  Výborný 1, CAC, CACIB
421 20  třída štěňat   Bree  Spirit of Wales  Sýkorová Markéta  Velmi nadějný 1
422 20  třída dorostu  Emese  Blatka  Minaříková Lucie  Velmi nadějný 1
423 20  třída mladých  Gabby  Velvarská farma  Srbová Alena  Výborný 1, CAJC
424 20  mezitřída  Gessi  King Pet  Koňák Jaromír  Výborný 1, CAC, Res. CACIB
425 20  třída otevřená  Image  Čičiko  Trauškeová Marie   Výborný 1, CAC
426 20  třída šampionů   Catty  od Azalky z Velvar   Srbová Alena  Výborný 1, CAC, CACIB, BOS 

uživatelský obsah - vždy jako první článek!!!

---odkaz na všechny novinky---

---obrázky v záhlaví---

Aktuality