Mezinárodní výstava psů 20. 4. 2019 Praha

Australská kelpie, rozhodčí Piotr Król, PL

Kat.číslo Kruh  Třída  Jméno  Chov. stanice  Majitel  Výsledek
1 23  třída pracovní  Furtus Fueco  Dai Muratori  Králová Alena   Výborný 1, CAC, Res. CACIB
2 23  třída šampionů   Apple Brown  Rebell Represent   Semencová Irena   Výborný 1, CAC, CACIB, BOB 
3 23  třída mladých  DJ Didaché  Kimbilio  Jandera Václav  Výborný 1, CAJC, BOJ 
4 23  třída mladých  Ginny  Dai Muratori  Hůlová Petra  Výborný 2
5 23  mezitřída  Julissa Black  Mount Mckinkey  Semencová Irena  Výborný 1, CAC, CACIB, BOS


Welsh corgi cardigan, rozhodčí Piotr Król, PL

Kat.číslo Kruh  Třída  Jméno  Chov. stanice  Majitel  Výsledek
429 23  třída mladých    Lord Dasher of Plum   Wonderland  Stelmaszewska Marzena   Výborný 1, CAJC, BOJ 
430 23  třída otevřená  Emrys Pelican  Lucky Veles  Haniková Ludmila  Výborný 1, CAC, Res. CACIB 
431 23  třída šampionů   Fire Fighter  Dummles  Stelmaszewska Marzena  Výborný 1, CAC, CACIB, BOB
 BIG FCI I. - 4.místo 
432 23  třída mladých  Plum Pudding  Uszaki  Jagodzińska Joanna  Výborný 1, CAJC
433 23  mezitřída  Ariana  Tyn Castle  Bouda Martin  Výborný 2, Res. CAC
434 23  mezitřída  Avelyn   Tyn Castle  Andrukhov Konstantin  Výborný 1, CAC, Res. CACIB
435 23  třída otevřená  Eostre Pelican  Lucky Veles  Pelikánová Ivana  Výborný 1, CAC, CACIB, BOS


Welsh corgi pembroke, rozhodčí Piotr Król, PL

Kat.číslo Kruh  Třída  Jméno  Chov. stanice  Majitel  Výsledek
436 23  mezitřída  Moonlight Walker  Pemslife   Halíř Václav  Výborný 1, CAC, Res. CACIB
437 23  třída otevřená  Alvin  Všechlapská tůně  Kvízová Vladimíra  Výborný 2, Res. CAC
438 23  třída otevřená  Aron  Attraversiamo  Ondráčková Irena  Absence
439 23  třída otevřená  Garry  King Pet  Donev Michaela  Výborný 1, CAC
440 23  třída šampionů   Kalle Bob  vom Old Tom  Herrmann Klaus  Výborný 1, CAC, CACIB, BOB 
441 23  třída dorostu  Nice Jenny  Higu   Benešová Eva  Velmi nadějný 2
442 23  třída dorostu  Quinta Bob  vom Old Tom  Herrmann Klaus  Velmi nadějný 1
443 23  třída mladých   Pechen'ka  s Zhukovki  Tolarová Lucie   Výborný 1, CAJC, BOJ, BOS
 BIG Junior FCI I. - 3.místo
444 23  třída otevřená  Gilli  King Pet  Benešová Eva  Výborný 1, CAC, CACIB 

uživatelský obsah - vždy jako první článek!!!

---odkaz na všechny novinky---

---obrázky v záhlaví---

Aktuality