Mezinárodní výstava psů 24. 8. 2019 Mladá Boleslav

Australská kelpie, rozhodčí Liudmila Lavrova, MD

Kat.číslo Kruh  Třída  Jméno  Chov. stanice  Majitel  Výsledek
1 31  třída mladých  Kongo Black   Mount Mckinkey   Nováková Marcela   Výborný 1, CAJC, BOJ, BOB 
 2 31  třída šampionů   Inferno Black   Mount Mckinkey  Nováková Marcela  Výborný 1, CAC, CACIB
31  třída mladých  Gi-Gi  Dai Muratori  Kubištová Jitka  Výborný 1, CAJC
31  mezitřída  Gallant Freya II   Cefeus  Vejmělková Karolina   Výborný 1, CAC, Res. CACIB 
31  třída šampionů  Fatal Black  Mount Mckinkey  Nováková Marcela  Výborný 1, CAC, CACIB, BOS 
31  třída veteránů  Defty Blue  Mount Mckinkey  Nováková Marcela  Výborný 1, BOV


Welsh corgi cardigan, rozhodčí Petr Řehánek

Kat.číslo Kruh  Třída  Jméno  Chov. stanice  Majitel  Výsledek
514 35  třída dorostu   Simba Tender Lion   z Jurajskiego zamku   Kořená Emilie   Velmi nadějný 1 
515  35  třída mladých   A To Rozróba  Chris Team  Kořená Emilie  Výborný 1, CAJC, BOJ 
516  35  třída mladých   Plum Pudding  Uszaki  Jagodzińska Joanna   Výborný 2
517  35  mezitřída  Avelyn  Tyn Castle  Andrukhov Konstantin   Výborný 1, CAC, CACIB, BOB 
518  35  mezitřída  Live   the Italian Dream  Armani Milada  Výborný 2
519  35  třída otevřená  Arien  of Valey of Respite  Trtíková Pavla  Výborný 1, CAC, Res. CACIB


Welsh corgi pembroke, rozhodčí Petr Řehánek

Kat.číslo Kruh  Třída  Jméno  Chov. stanice  Majitel  Výsledek
520 35  třída dorostu  Queens Knight   Pemslife  Halíř Václav   Velmi nadějný 1 
521  35  třída mladých  Apple  of Royal Ancestry   Maryška Jan   Výborný 1, CAJC, BOJ 
522  35  třída mladých  Come and Get It   Foxy Fellow  Hlaváčová Jana   absence
523  35  třída mladých  Hearty Sonny  17th Meridian  Mašková Luďka  Výborný 2
524  35  mezitřída  Can't Buy Me Love   Foxy Fellow  Bauerová Vendula   Výborný 1, CAC, Res. CACIB 
525  35  třída otevřená  Eddy  Urban Corgis  Rejzková Alena  Výborný 1, CAC
526  35  třída šampionů   Hunting for Compliments 
 from Staken
 Daredevil's  Maryška Jan  Výborný 1, CAC, CACIB, BOB 
527  35  třída mladých   Daring Missandei  Anireka  Bílá Lenka  Výborný 2
528  35  třída mladých  Gabby  Velvarská farma  Srbová Alena  Výborný 3
529  35  třída mladých  I Sing Easy Go  from Valhalos Sargas   Halíř Václav  absence
530  35  třída mladých  Nice Jenny  Higu  Benešová Eva  Výborný 4
531  35  třída mladých  Rusalka  Limbonsnest  Hanzlíková Vladimíra   Výborný 1, CAJC
532  35 mezitřída  Dancing Hettie   Crownwish  Mašková Luďka  Výborný 1, CAC
533  35  třída otevřená  Gessi  King Pet  Koňák Jaromír  Výborný 1, CAC
534  35  třída otevřená   Gilli  King Pet  Benešová Eva  Výborný 2, Res. CAC
535  35  třída šampionů  Ann Yasmina  Across the Dessert  Bílá Lenka  Výborný 2, Res. CAC, Res. CACIB 
536  35  třída šampionů  Oksland  Bogemnaya krasotka  Pyankova Tatiana  Výborný 1, CAC, CACIB, BOS

uživatelský obsah - vždy jako první článek!!!

---odkaz na všechny novinky---

---obrázky v záhlaví---

Aktuality