Národní výstava psů 6. 4. 2018 Ostrava

Australská kelpie, rozhodčí Mgr. Božena Ovesná

Kat.číslo Kruh Třída Jméno Chov. stanice Majitel Výsledek
1203 20  třída mladých - feny  Alive Alexis  FastForJoy  Fikerlová Ingrid  Výborný 1, CAJC, BOJ
1204 20  mezitřída - feny  Joytis Black  Mount Mckinkey  Dlabajová Barbora  Výborný 1, CAC
1205 20  třída vítězů - feny  Brown Baireen  Kimbilio  Chalupová Milena  Výborný 1, CAC, NV, BOB 


Welsh corgi cardigan, rozhodčí MVDr. Vladimír Piskay, SK

Kat.číslo Kruh Třída Jméno Chov. stanice Majitel Výsledek
432 6  třída otevřená  Earl Grey  Kasmir Moravia  Sovadinová Lenka  Výborný 1, CAC
433 6  třída vítězů  Frodo  z Irexu  Kořená Emilie  Výborný 1, CAC, NV, BOS 
434 6  třída dorostu  A To Rozróba  Chris Team  Kořená Emilie  Velmi nadějný 1
435 6  třída mladých  Chamber Of Secrets  Kasmir Moravia  Kašparová Jitka  Výborný 1, CAJC, BOJ, BOB 
 BIG FCI I. - 4.místo 
436 6  třída mladých  Live  the Italian Dream  Armani Milada  Výborný 2
437 6  třída otevřená  Gwendolyn  z Irexu  Švec Ivo  Výborný 1, CAC, NV
438 6  třída veteránů  Aimy  Kasmir Moravia  Kašparová Jitka  Výborný 1, BOV


Welsh corgi pembroke, rozhodčí MVDr. Vladimír Piskay, SK

Kat.číslo Kruh Třída Jméno Chov. stanice Majitel Výsledek
439 6  třída dorostu  Apple  of Royal Ancestry  Maryška Jan  Absence
440 6  třída dorostu  Hearty Sonny  17th Meridian  Mašková Luďka  Velmi nadějný 2
441 6  třída dorostu  Jeff Bar  Bugi Vugi  Skýpalová Daniela  Velmi nadějný 1
442 6  třída mladých  Hello Yello   Vellico's  Musil Martin  Výborný 1, CAJC
443 6  mezitřída  Rock'N'Rol  Telman Haus  Brožíková Monika  Výborný 1, CAC
444 6  třída otevřená  Hunting for Compkliments
 from Staken
 Daredevil's  Maryška Jan  Výborný 1, CAC
445 6  třída otevřená  Living in Plymouth  Pemwood  Kacperska Sylwia  Výborný 2, Res. CAC
446 6  třída vítězů  Dar Corgiira Moravia  17th Meridian  Višinka J.+ Račanská I.  Výborný 1, CAC, NV, BOB 
447 6  třída mladých  Dancing Hettie  Crownwish  Mašková Luďka  Výborný 1, CAJC, BOJ, BOS 
448 6  třída mladých  Debie  Dream of youth  Smělíková Ivana  Výborný 3
449 6  třída mladých  Pechen'ka  s Zhukovki  Tolarová Lucie  Výborný 2
450 6  mezitřída  Bergie  Corgiira Moravia  Višinka J.+ Račanská I.  Absence
451 6  třída otevřená  Theodora Baronka  z Old Pembroku  Brožíková Monika  Výborný 1, CAC, NV

uživatelský obsah - vždy jako první článek!!!

---odkaz na všechny novinky---

---obrázky v záhlaví---

Aktuality