Speciální výstava welsh corgi a australských kelpií 8. 5. 2019 Mladá Boleslav

Fotografie ze Speciální výstavy od M. Slabého zde

Australská kelpie, rozhodčí Péter Harsányi, HU

Kat.číslo  Třída  Jméno  Chov. stanice  Majitel  Výsledek
1  třída mladých  Kongo Black   Mount Mckinkey   Nováková Marcela   Výborný 1, CAJC, BOJ 
2  mezitřída  Alf  Be Lacami  Mareček Jiří  Velmi dobrý 1
3  třída otevřená   Hunting Hawk   Devil of Highland   Kalábová Martina  Velmi dobrý 2
4  třída otevřená  Inferno Black  Mount Mckinkey  Nováková Marcela  Výborný 1, CAC
5  třída pracovní  Black Fast Boy   Skovfarmen's  Nováková Marcela  Výborný 1, CAC
6  třída vítězů  Apple Brown  Rebell Represent  Semencová Irena  Výborný 1, CAC, VSV, BOB 
7  třída veteránů  Erragon  Xapatán  Hlaváčová Miroslava   Výborný 1, BOV
8  třída veteránů  Jumper Black  Royal Coctail  Nováková Marcela  Výborný 2
9  třída čestná  Chilli Black  Mount Mckinkey  Nováková Marcela  Výborný 1
10  třída dorostu  Mia   Xapatán  Tancer Jiří  Velmi nadějný 1
11  třída mladých  Alive Alexis  FastForJoy  Fikerlovi Ingrid a Michal   Výborný 3
12  třída mladých   Drug Mafia  Rebell Represent  Přibylová Kristýna  Výborný 4
13  třída mladých  Gi-Gi  Dai Muratori  Kubištová Jitka  Výborný 2
14  třída mladých  Ginny  Dai Muratori  Hůlová Petra  Výborný 1, CAJC
15  mezitřída  Julissa Black  Mount Mckinkey  Semencová Irena  Výborný 1, CAC
16  třída otevřená  Balistic Shot  Rebell Represent  Přibylová Kristýna  Výborný 2, Res. CAC
17  třída otevřená  Inge Black  Mount Mckinkey  Nováková Marcela  Výborný 1, CAC, VSV, BOS
18  třída otevřená  Lussy  Xapatán  Tancer Jiří  Výborný 3
19  třída pracovní  Brown Baireen  Kimbilio  Chalupová Milena  Výborný 1, CAC
20  třída vítězů  Caramella  Dai Muratori  Lacourt Eva  Výborný 3
21  třída vítězů  Fairy Fossie  Devil of Highland  Peštová Lucie  Výborný 2, Res. CAC
22  třída vítězů  Defty Blue  Mount Mckinkey  Nováková Marcela  Výborný 1, CAC
23  třída veteránů  Catrina Black  Mount Mckinkey  Nováková Marcela  Výborný 1
24  třída čestná  Fatal Black  Mount Mckinkey  Nováková Marcela  Výborný 1

NEJLEPŠÍ PÁR PSŮ - 2.MÍSTO: AKE Ch. INFERNO BLACK Mount Mckinkey & Ch. FATAL BLACK Mount Mckinkey
NEJLEPŠÍ CHOVATELSKÁ SKUPINA - 3.MÍSTO: AKE Mount Mckinkey 

Welsh corgi cardigan, rozhodčí Péter Harsányi, HU

Kat.číslo  Třída  Jméno  Chov. stanice  Majitel  Výsledek
25  třída štěňat   Happy Miracle   z Irexu  Vlčková Iveta   Velmi nadějný 1 
26  třída dorostu   Arthas  Anny Nupachaki   Lebeda Michal   Velmi nadějný 1
27  třída mladých   Caprian Deutz  Bwthyn  Paráčková Martina   Výborný 1, CAJC, BOJ
 Junior BIG
28  třída mladých  Lexus   Corlan Gi  Tancer Jiří  Výborný 2
29  třída mladých  Lucifer  Corlan Gi  Zetová Lucie  Výborný 3
30  mezitřída  Arnarmo  of Valley of Respite   Czakó Róbert  Velmi dobrý 1
31  třída otevřená   Dirty Dancer  Kasmir Moravia  Sůjová Nikola  Výborný 1, CAC
32  třída otevřená  Edison  z Irexu  Šťastný Adam  Velmi dobrý 3
33  třída otevřená  Emrys Pelican  Lucky Veles  Haniková Ludmila  Výborný 2, Res. CAC
34  třída vítězů  Highlander  Kasmir Moravia  Kašparová Jitka  Výborný 1, CAC, VSV, BOS 
35  třída dorostu  Kesidi  Wind of Grand  Krzyzewska Aleksandra   Velmi nadějný 1
 36  třída mladých  A To Rozróba  Chris Team  Kořená Emilie  Výborný 1, CAJC
37  třída mladých  Live    The Italian Dream  Armani Milada  Velmi dobrý 2
38  mezitřída  Ariana  Tyn Castle  Bouda Martin  Velmi dobrý 4
39  mezitřída  Arthemis   Tyn Castle  Jenčíková Petra  Výborný 3
40  mezitřída   Chamber of Secrets   Kasmir Moravia  Kašparová Jitka  Výborný 1, CAC
41  mezitřída  Russian River  Corgi na Volge  Rygier Julita  Výborný 2, Res. CAC
42  třída otevřená  Aini Damia  of Valley of Respite  Beyerová Vladimíra  Výborný 3
43  třída otevřená  Eostre Pelican  Lucky Veles  Pelikánová Ivana  Výborný 2, Res. CAC
44  třída otevřená  Pola  Gaucho  Kozáková Pavlína  Výborný 1, CAC
45  třída otevřená  Step To Happiness  Fest  Krzyzewska Aleksandra  Absence
46  třída pracovní  Gwyneth  Corlan Gi  Sedloňová Hana  Výborný 1, CAC
47  třída pracovní  Keara  Corlan Gi  Zetová Lucie  Výborný 2, Res. CAC
48  třída vítězů  Adel  aus Botenwald  Kozáková Pavlína  Výborný 4
49  třída vítězů  Andaly    Rygier Julita  Výborný 3
50  třída vítězů  Black Lady  z Irexu  Nováková Soňa  Výborný 1, CAC, VSV, BOB
51  třída vítězů  Jolene   Corlan Gi  Sedloňová Hana  Výborný 2, Res. CAC
52  třída veteránů  Aimy  Kasmir Moravia  Kašparová Jitka  Výborný 1, BOV

Welsh corgi pembroke, rozhodčí Péter Harsányi, HU

Kat.číslo  Třída  Jméno  Chov. stanice   Majitel  Výsledek
53  třída štěňat   Bernard     Iakhontova Liudmila   Absence 
54  třída dorostu   Apple  of Royal Ancestry   Maryška Jan  Velmi nadějný 1 
55  třída dorostu  Egyed  Blatka  Večeřová Hana  Velmi nadějný 2
56  třída mladých   Can't Buy Me Love   Foxy Fellow  Bauerová Vendula  Výborný 1, CAJC 
57  třída mladých  Guess  Velvarská farma  Verbírová Valéria  Velmi dobrý 2
58  mezitřída  Dan  Habrovanské slunce   Holzbecherová Eva  Výborný 2, Res. CAC 
59  mezitřída  Gerd  King Pet  Fojta Martin  Výborný 3
60  mezitřída  Moonlight Walker  Pemslife  Halíř Václav  Výborný 1, CAC
61  třída otevřená   Brook  Corgiira Moravia  Wachtarczyková Tereza   Dobrý
62  třída otevřená  Calvin  Yasmin Quessant  Cupáková Hana  Výborný 1, CAC
63  třída vítězů  Huggo Handmade  Kinberger's  Kinbergerová Renáta  Výborný 1, CAC, VSV, BOB 
64  třída vítězů  Hunting for Compliments 
 from Staken
 Daredevil's  Maryška Jan
 + Reinkehr Danny
 Výborný 2, Res. CAC
65  třída veteránů  Adámek  Velvarská farma  Srbová Alena  Výborný 2
66  třída veteránů  Birdwing  Overshadow  Kinbergerová Renáta  Výborný 1, BOV
67  třída štěňat   Aida  pod Slováckým nebem   Daněk Martin  Velmi nadějný 1
68  třída štěňat  Amálka  pod Slováckým nebem  Daněk Martin  Absence
69  třída štěňat  I Sing Easy Go From  Valhalos Sargas  Halíř Václav  Velmi nadějný 2
70  třída dorostu  Daring Missandei  Anireka  Bílá Lenka  Velmi nadějný 1
71  třída dorostu  Naomi Camila  Higu  Kinbergerová Renáta  Velmi nadějný 2
72  třída dorostu  Nice Jenny  Higu  Benešová Eva  Velmi nadějný 3
73  třída mladých  Beltaine  vom Massenbachtal  Sukdolovi Petr a Iveta  Výborný 2
74  třída mladých  Debie  Dream of Youth  Smělíková Ivana  Výborný 4
75  třída mladých  Evelína  Habrovanské slunce  Horáková Lucie  Výborný
76  třída mladých  Gabby  Velvarská farma  Srbová Alena

 Výborný 3

77  třída mladých  Ginger  Velvarská farma  Vidímová Gabriela  Výborný
78  třída mladých  Pechen'Ka  S Zhukovki  Tolarová Lucie  Výborný 1, CAJC, BOJ
79  třída mladých  Princessa Leia  Logerfold  Daněk Martin  Velmi dobrý
80  třída mladých  Rzeczka  Lisiura  Janečka Zdeněk  Velmi dobrý
81  mezitřída  Aria  Narami  Varyšová Pavla  Velmi dobrý 3
82  mezitřída  Red Puma  Telman Haus  Krzyzewska Aleksandra  Výborný 1, CAC
83  mezitřída  Ziggy  Sambatus  Goldmannová Viktorie  Výborný 2, Res. CAC
84  třída otevřená  Bria  Preberry  Wenclová Radka  Absence
85  třída otevřená  Gessi  King Pet  Koňák Jaromír  Velmi dobrý 3
86  třída otevřená  Gilli  King Pet  Benešová Eva  Absence
87  třída otevřená  Lesson of Love  Kinberger's  Kinbergerová Renáta  Výborný 1, CAC
88  třída otevřená  Medovaya Plyushka  Ekspo-Margaret's  Horáková Lucie  Výborný 2, Res. CAC
89  třída pracovní  Image  Čičiko  Trauškeová Marie  Výborný 1, CAC
90  třída vítězů  Ann Yasmina  Across the Desert  Bílá Lenka  Výborný 1, CAC, VSV, BOS
91  třída vítězů  Catty  od Azalky z Velvar  Srbová Alena  Výborný 3
92  třída vítězů  Vivo Per Lei  Keksband  Rygier Julita  Výborný 2, Res. CAC
93  třída veteránů  Bronwyn  Taquin  Bílá Lenka  Výborný 2
94  třída veteránů   Dee Diamond  Kinberger's  Srbová Alena  Výborný 1

uživatelský obsah - vždy jako první článek!!!

---odkaz na všechny novinky---

---obrázky v záhlaví---

Aktuality